Elektromonter

Praca
Urząd Pracy
Umowa: Umowa o pracę
od 2 800 zł brutto

Pracodawca: Zakład Mechaniczny "Siarkopol" Sp. z o.o.

Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zlecanych prac: konserwacje, przeglądy, remont instalacji elektrycznych, siły, światła sterowania napędów i sygnalizacji w obiektach własnych i obcych, w ramach prac remontowo - konserwacyjnych i inwestycyjnych. Przeprowadzenie podstawowych pomiarów elektrycznych instalacji i urządzeń w celu diagnozowania ich stanu technicznego. Diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń w obrębie typowych intalacji przemysłowych siły.
Praca w godz. 7-15

Wymagania:
wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe
wykształcenie - techniczne średnie zawodowe
zawód - Elektromonter (elektryk) zakładowy

Wykształcenie średnie lub zawodowe w zakresie elektryk, elektromonter, elektroenergetyk, co najmniej 2 lata pracy na stanowiskach związanych z utrzymaniem ruchu, obsługą urzadzeń i maszyn elektro-energetycznych.

  • Ogłoszenie dodane o 02:01, 11 czerwca 2021
  • ID ogłoszenia: 547
Użytkownik
PUP w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg

Użytkownik od kwi 2021