Zamknij

Ostatni mecz Siarki w 2. lidze. Tarnobrzeżanie wygrali ze Śląskiem II Wrocław [FOTO] [TABELA]

19:54, 04.06.2023 . Aktualizacja: 23:29, 04.06.2023
Skomentuj

W niedzielę, 4 czerwca, rozegrana została ostatnia kolejka 2. ligi. Siarka podejmowała na własnym stadionie rezerwy Śląska Wrocław. Podopieczni Dariusza Kantora wygrali ten mecz.

[FOTORELACJA]4351[/FOTORELACJA]

Dla Siarkowców mecz ze Śląskiem był pożegnalnym z 2 ligą. Tak samo dla rywala był to ostatni mecz na tym poziomie rozgrywkowym. Już wcześniej bowiem było wiadome, że obie drużyny po tym sezonie spadną do 3 ligi.

Spotkanie było ważne m.in. dla Michała Bierzało. Nasz obrońca rozegrał dziś setny mecz w barwach Siarki. Z tej okazji przed rywalizacją prezes klubu Dariusz Dziedzic wręczył mu pamiątkową koszulkę.

Pierwsza połowa spotkania nie obfitowała w emocje. Jedną z dogodnych sytuacji miał Piotr Cichocki, jednak nasz zawodnik jej nie wykorzystał, a w dodatku sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Dobrą okazję miał też Dawid Bałdyga, a więc były piłkarz Siarki, lecz piłka po jego strzale trafiła w słupek.

Druga część gry mogła bardziej zaangażować fanów. Piłkarze rezerw Śląska wyglądali lepiej na boisku, jednak gospodarze stwarzali sobie także okazje. W końcu w 81. minucie Piotr Cichocki znalazł drogę do bramki przeciwnika. Ostatecznie Siarka wygrała 1:0.