Zamknij

Zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate z tytułami mistrza i wicemistrza kraju!

12:09, 24.04.2024 . Aktualizacja: 18:54, 24.04.2024
Skomentuj Zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate osiągnęli sukcesy podczas zawodów w Radomiu. Zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate osiągnęli sukcesy podczas zawodów w Radomiu.

Z sukcesami z mistrzostw Polski w Radomiu wrócili zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate. Wywalczyli oni tytuły mistrza i wicemistrza kraju.

[FOTORELACJA]6389[/FOTORELACJA]

20 kwietnia zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate startowali w Otwartych Mistrzostwach Polski Oyama i Kyokushin Karate w Radomiu. Turniej przyciągnął ponad 500 zawodników z całego kraju. Nasz klub reprezentowało trzech karateków.

Zawodnicy tarnobrzeskiego klubu wywalczyli wysokie miejsca. Kacper Jarecki, startujący w kategorii U-18 zdobył tytuł Mistrza Polski, kończąc walkę finałową przed czasem! Tytuł Vice-Mistrza Polski, po odbyciu trzech walk, zdobył sensei Kacper Soboń, walcząc w kategorii knockdown U-22. Najmłodszy reprezentant klubu Bartłomiej Nawrot uplasował się na IV miejscu.

Opiekę nad zawodnikami sprawował sensei Dawid Kiper 3 dan. Funkcję sędziego pełniła sensei Ewelina Motyka 2 dan. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki pomocy finansowej, jaką otrzymuje od Prezydenta Miasta Tarnobrzega.