TRX dla dzieci

Kopalnia Mocy, Wianek 12, Tarnobrzeg

TRX dla dzieci

Najważniejsze informacje

Organizator Kopalnia Mocy
Miejsce Kopalnia Mocy, Wianek 12, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 7 do 14 lat

Zajęcia TRX dla dzieci organizowane są przez Kopalnia Mocy. Odbywają się w Kopalnia Mocy (Wianek 12, Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci (wiek od 7 do 14 lat).

Informacja od Organizatora

W treningu cross/TRX skierowanym do dzieci uwzględnia się wiele ćwiczeń wykonywanych przez dorosłych, jednak na zdecydowanie niższym poziomie obciążenia i intensywności. Pomijane są również wszystkie aktywności, które mogą wpłynąć negatywnie na układ kostny, w tym w szczególności zagrażające kręgosłupom dzieci i młodzieży. W młodszych grupach wiekowych z reguły wyłączone są wszystkie ćwiczenia uwzględniające podnoszenie ciężarów. Włączone są za to gry oraz zabawy nastawione na ogólną motorykę ciała, oparte na naturalnych ruchach, takie jak krótkie podbiegi, podskoki, pompki, czy przysiady. W programach dla starszych dzieci i młodzieży uwzględnia się bardziej skomplikowane ćwiczenia.

– Trening cross/TRX dla dzieci, to ćwiczenia ogólnorozwojowe nastawione na doskonalenie i naukę poprawnej techniki ruchów funkcjonalnych, takich jak na przykład przysiad. Generalnie bardzo przypominają te, który prowadzone są dla dorosłych. Zaczynamy od rozgrzewki, następnie przechodzimy do części głównej treningu i kończymy trening rozciąganiem.

Więcej informacji na stronie Kopalni Mocy (link wyżej).

Zajęcia prowadzi Michał Harnik.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej