Guitar Encounters

Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg

Guitar Encounters

Najważniejsze informacje

Organizator Yamaha Szkoła Muzyczna Tarnobrzeg
Miejsce Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 9 lat

Zajęcia Guitar Encounters organizowane są przez Yamaha Szkoła Muzyczna Tarnobrzeg. Odbywają się w Yamaha Szkoła Muzyczna (ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 9 lat).

Informacja od Organizatora

Kurs gry na gitarze elektrycznej na bazie muzyki rock i pop.

Doskonale nadaje się dla każdego gitarzysty w wieku już od 9 lat.

Guitar Encounters to świetny kurs dla każdego aby stać się legendą Rock`a! Materiał kursu zapewnia przyjazne podejście do uczenia się i przekazuje wszystkie umiejętności i techniki, które będą potrzebne, aby stać się profesjonalnym muzykiem. Każda lekcja składa się z sześciu lub siedmiu różnych działań, obejmujących szeroki zakres technik. Otrzymasz możliwość gry solo i z zespołem. Płyty CD do każdej książki zawierają podkłady najlepszych utworów znanych solistów i zespołów do ćwiczenia.

Nauczysz się występować na scenie, opanujesz techniczne i brzmieniowe umiejętności dotyczące gitary elektrycznej. Poznasz techniki gry zarówno lewą ręką (m.in.: gra akordowa, gra melodyczna, glissando, podciąganie strun, tłumienie strun, technika hammer-on, tapping) i prawą ręką (granie kostką, finger-style, techniki hybrydowe).

Poznasz teoretyczne podstawy oraz umiejętność gry przy użyciu tradycyjnej notacji oraz tabulatury. Poznasz różne akordy i skale oraz ich praktyczne zastosowania. W miarę postępów dowiesz się, jak dobrać właściwie akordy towarzyszące melodii i odwrotnie w różnych stylach muzycznych. Zapoznasz się z właściwym strojeniem i konserwacją instrumentu, poznasz różne rodzaje i zasady działania przystawek i potencjometrów. Nauczysz się w jaki sposób poprzez właściwe ustawienie wzmacniacza i dobranie odpowiedniego typu gitary stworzyć własne, wspaniałe brzmienie.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej