Nauka gry na gitarze i kontrabasie

TDK, ul. Słowackiego 2, Tarnobrzeg

Nauka gry na gitarze i  kontrabasie

Najważniejsze informacje

Organizator Tarnobrzeski Dom Kultury
Kiedy zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
Miejsce TDK, ul. Słowackiego 2, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 11 lat

Zajęcia Nauka gry na gitarze i kontrabasie organizowane są przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Odbywają się w TDK (ul. Słowackiego 2, Tarnobrzeg). Przeznacze są dla młodzieży, dorosłych (wiek od 11 lat).

Informacja od Organizatora

gitara akustyczna i elektryczna – poziom podstawowy gitara basowa – poziom podstawowy i zaawansowany kontrabas – poziom podstawowy

Zajęcia mają na celu opanowanie gry na wyżej wymienionych instrumentach w obrębie stylistyki rozrywkowej, rockowej i jazzowej. Umiejętności praktyczne uzupełnione będą o wiedzę z teorii muzyki: skale, harmonia itp. Zajęcia odbywają się w formie indywidualnych spotkań, dzięki czemu ich poziom i tempo nauki zostanie dostosowane do uczestnika. W zajęciach mogą wziąć udział osoby dorosłe i młodzież, zarówno już grające na instrumentach, jak i te, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Gra na instrumencie uczy systematyczności, rozwija wyobraźnię, pomaga w ćwiczeniu pamięci i ułatwia naukę w szkole. Przede wszystkim jednak daje wiele satysfakcji z działalności artystycznej.