Nauka gry na gitarze i kontrabasie

TDK, ul. Słowackiego 2, Tarnobrzeg

Nauka gry na gitarze i  kontrabasie

Najważniejsze informacje

Organizator Tarnobrzeski Dom Kultury
Kiedy zajęcia wg indywidualnego harmonogramu
Miejsce TDK, ul. Słowackiego 2, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 11 lat

Zajęcia Nauka gry na gitarze i kontrabasie organizowane są przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Odbywają się w TDK (ul. Słowackiego 2, Tarnobrzeg). Przeznacze są dla młodzieży, dorosłych (wiek od 11 lat).

Informacja od Organizatora

gitara akustyczna i elektryczna – poziom podstawowy gitara basowa – poziom podstawowy i zaawansowany kontrabas – poziom podstawowy

Zajęcia mają na celu opanowanie gry na wyżej wymienionych instrumentach w obrębie stylistyki rozrywkowej, rockowej i jazzowej. Umiejętności praktyczne uzupełnione będą o wiedzę z teorii muzyki: skale, harmonia itp. Zajęcia odbywają się w formie indywidualnych spotkań, dzięki czemu ich poziom i tempo nauki zostanie dostosowane do uczestnika. W zajęciach mogą wziąć udział osoby dorosłe i młodzież, zarówno już grające na instrumentach, jak i te, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Gra na instrumencie uczy systematyczności, rozwija wyobraźnię, pomaga w ćwiczeniu pamięci i ułatwia naukę w szkole. Przede wszystkim jednak daje wiele satysfakcji z działalności artystycznej.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej