Programowanie Gier i Aplikacji

Tarnobrzeskie Szkoły, Tarnobrzeg

Programowanie Gier i Aplikacji

Najważniejsze informacje

Organizator Świat Robotyki
Miejsce Tarnobrzeskie Szkoły, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 5 do 16 lat
Cena 65.00 PLN

Zajęcia Programowanie Gier i Aplikacji organizowane są przez Świat Robotyki. Odbywają się w Tarnobrzeg Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 5 do 16 lat).

Informacja od Organizatora

Na zajęciach pracujemy nad zaprojektowaniem i wykonaniem coraz trudniejszych gier, rozwijając umiejętności dzieci. Dzieci będą krok po kroku poznawać tajniki kodowania w popularnym środowisku Scratch z wykorzystaniem profesjonalnie przygotowanych materiałów graficznych. Kurs jest dostosowany do wieku uczestników. Drogę do zostania programistą można rozpocząć już od 5-go roku życia.

Więcej na temat tego jak wyglądają zajęcia na stronie artykułu Świata Robotyki:

Na zajęciach dzieci pracując w małych grupach (od 6 do 12 osób) na indywidualnych stanowiskach wyposażonych w komputer (lub zestaw edukacyjny) wykonują zadania zgodne z daną tematyką zajęć świetnie się przy tym bawiąc.

Zajęcia odbywają się w szkole bądź pobliskiej placówce (w zależności lokalizacji).

Koszt zajęć z Programowania Gier i Aplikacji - 26 spotkań, średnio raz w tygodniu, każde spotkanie 60 min, cena - 9 rat po 65 zł miesięcznie. BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE

Nasze zajęcia są zorganizowane według wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych. Dzieci pracują w jednoosobowych stanowiskach, zachowując przepisowe odległości. Komputery i sprzęt edukacyjny są dezynfekowane po każdych zajęciach. Oferujemy dziecku fantastycznie spędzony czas w bezpiecznym miejscu.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej