Programowanie Gier i Aplikacji

Tarnobrzeskie Szkoły, Tarnobrzeg

Programowanie Gier i Aplikacji

Najważniejsze informacje

Organizator Świat Robotyki
Miejsce Tarnobrzeskie Szkoły, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 5 do 16 lat
Cena 65.00 PLN

Zajęcia Programowanie Gier i Aplikacji organizowane są przez Świat Robotyki. Odbywają się w Tarnobrzeg Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 5 do 16 lat).

Informacja od Organizatora

Na zajęciach pracujemy nad zaprojektowaniem i wykonaniem coraz trudniejszych gier, rozwijając umiejętności dzieci. Dzieci będą krok po kroku poznawać tajniki kodowania w popularnym środowisku Scratch z wykorzystaniem profesjonalnie przygotowanych materiałów graficznych. Kurs jest dostosowany do wieku uczestników. Drogę do zostania programistą można rozpocząć już od 5-go roku życia.

Więcej na temat tego jak wyglądają zajęcia na stronie artykułu Świata Robotyki:

Na zajęciach dzieci pracując w małych grupach (od 6 do 12 osób) na indywidualnych stanowiskach wyposażonych w komputer (lub zestaw edukacyjny) wykonują zadania zgodne z daną tematyką zajęć świetnie się przy tym bawiąc.

Zajęcia odbywają się w szkole bądź pobliskiej placówce (w zależności lokalizacji).

Koszt zajęć z Programowania Gier i Aplikacji - 26 spotkań, średnio raz w tygodniu, każde spotkanie 60 min, cena - 9 rat po 65 zł miesięcznie. BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE

Nasze zajęcia są zorganizowane według wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych. Dzieci pracują w jednoosobowych stanowiskach, zachowując przepisowe odległości. Komputery i sprzęt edukacyjny są dezynfekowane po każdych zajęciach. Oferujemy dziecku fantastycznie spędzony czas w bezpiecznym miejscu.