Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

9 medali i 3 miejsce w klasyfikacji medalowej UKS Delfin Tarnobrzeg w Ogólnopolskich zawodach „Od Młodzika do Olimpijczyka”

Powrót

Rewelacyjny start zaliczyli zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg (uczniowie SP 3) podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo w Ogólnopolskich zawodach z cyklu „Od Młodzika do Olimpijczyka”, które odbyły się w sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Warszawie na 50 metrowej pływalni. W zawodach brało udział ponad 840 zawodniczek i zawodników z 78 klubów z całej Polski. Są to bardzo prestiżowe zawody skupiające najlepszych zawodników. Nasz klub w klasyfikacji medalowej zajął bardzo dobre, jak na taką ilość klubów, 3 miejsce z dorobkiem 9 medali (5 złotych, 3 srebrne, 1 brązowy). UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowali: Urszula Turbak (9 lat), Bartosz Miegoń (9 lat), Kacper Szponder (9 lat), Blanka Krasowska (11 lat), Bartosz Turbak (12 lat).

Serdeczne podziękowanie dla Mai Krasowskiej, która jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Poniżej wyniki naszych zawodników: