Obozy / Kolonie / Półkolonie

Półkolonie artystyczne I termin

ul. S. Kochanowskiego 3, Tarnobrzeg

Półkolonie artystyczne I termin

Najważniejsze informacje

Początek Poniedziałek, 5 lipca, godz. 08:00
Zakończenie Piątek, 9 lipca, godz. 16:00
Cena 660.00 PLN
Miejsce pracownie plastyczne, Zespół Szkół Społecznych im. Małego Księcia
Linki

Opis

W oparciu o wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi proponujemy pełną przygód i doznań twórczych wyprawę w świat sztuki. Wyprawę w świat, w którym każde dziecko wykorzystując różne materiały i techniki poprzez wspólną zabawę będzie mogło czerpać radość i satysfakcję z procesu twórczego. Będziemy malować, rysować, tworzyć grafiki, wyklejać, aranżować przestrzeń, bawić się kolorem, gestem, wyszukiwać znaczeń oraz poznawać znanych twórców, ich prace.

Liczba miejsc ograniczona: o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń

Cena kursu: 660 zł

Zapisy: [email protected] / w mailu prosimy wpisać (Imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, imię i nazwisko rodzica, numer tel)

Tel. 782 688 777

Tel. 665 745 020

Prowadzący:

Karolina Bednarska

Zajmuje się malarstwem, grafiką, fotografią, tworzeniem obiektów przestrzennych. Interesuje ją wizualizacja emocji i doświadczeń. Studiowała grafikę na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Uczestniczka wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz międzynarodowych plenerów malarskich, wydarzeń artystycznych. Pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tarnobrzegu gdzie prowadzi pracownię plastyczną oraz w Tarnobrzeskim Domu Kultury jako animator ds. plastyki oraz prowadzi grupę artystyczną Kalejdoskop.

Piotr Bednarski

Pasjonuje go rozwój artystyczny dzieci i młodzieży. Studiował grafikę na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Zajmuje się grafiką, ilustracją, kolażem, fotografią i działaniami przestrzennymi. Zaangażowany. Otwarty na nowe wyzwania. Szuka rozwiązań. Prowadzi zajęcia z zakresu sztuk wizualnych w Zespole Szkół Społecznych im. Małego Księcia w Tarnobrzegu. Uczestnik wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jest współzałożycielem Wydawnictwa PA.

Szczegóły na plakacie poniżej:

Miasto
4 rzeczy, na które trzeba uważać kupując meble przez internet.
Miasto
Dni Dziecka w TDK
Miasto
Jezioro Tarnobrzeskie numerem 1 na Podkarpaciu