I Tarnobrzeski Maraton Jogi
I Tarnobrzeski Maraton Jogi

Zamek w Dzikowie

cze 21
Noc Świętojańska
Noc Świętojańska

Jezioro Tarnobrzeskie

cze 22
KONCERT Rather Blues Pod Palmami
KONCERT Rather Blues Pod Palmami

ul. Plażowa, 39-400 Tarnobrzeg, Po…

cze 22
4 Bieg Nocny - Jezioro Tarnobrzeskie 2024
cze 22
Metal Pod Palmami vol. IV 🏝️
Metal Pod Palmami vol. IV 🏝️

WAKE PARK TBG Jezioro Tarnobrzeskie

lip 6
V Lasowiacki Festiwal Pierogów
lip 7
Eleni 45-lecie
Eleni 45-lecie

Stalowa Wola

wrz 6
PÓŁKOLONIE ARTYSTYCZNE
cze 23
MISTYCYZMU DUCH
MISTYCYZMU DUCH

Muzeum - Zamek Tarnowskich w Dziko…

maj 26
RADIO NOSTALGIA - Muzeum - Zamek Tarnowskich w Tarnobrzegu
RADIO NOSTALGIA - Muzeum - Zamek T…

Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkow…

cze 9

Co dzieje się w Tarnobrzegu?

Tarnobrzeg to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Tarnobrzeg - Imprezy i koncerty 2024

W Tarnobrzegu jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Tarnobrzegu organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie i aplikacji Tu Tarnobrzeg możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Tarnobrzeg nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.