Wszystkie artykuły

Maria Kozłowa - Tarnobrzeska patronka Roku 2024
Maria Kozłowa - Tarnobrzeska patronka Roku 2024

Tarnobrzeska patronka Roku 2024 zostałą Maria Kozłowa. Z tej okazji zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń.

Jaki prezent warto podarować na komunię?
Jaki prezent warto podarować na komunię?

Pierwsza komunia to ogromne wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. 3-klasiści z wyprzedzeniem przygotowują się do przyjęcia tak ważnego sakramentu świętego. Z kolei pozostali członkowie rodziny, w tym głównie dziadkowie i chrzestni gorączkowo szukają pomysłów na komunijny prezent. Lepiej postawić na klasykę i wybrać pismo święte lub medalik, czy może postawić na obowiązujące trendy i kupić smartwatcha, laptopa lub hulajnogę elektryczną? Sprawdź nasze propozycje na mądre i wartościowe prezenty dla dziecka.

Jak skutecznie leczyć duszący suchy kaszel?
Jak skutecznie leczyć duszący suchy kaszel?

Jeśli zmagałeś się kiedykolwiek z uporczywym, suchym kaszlem, wiesz, jak potrafi być on dokuczliwy. Duszący suchy kaszel nie tylko zaburza sen i codzienne funkcjonowanie, ale może też sygnalizować głębsze problemy zdrowotne. Główną przyczyną takiego kaszlu są często infekcje górnych dróg oddechowych, jednak nie można wykluczyć innych, poważniejszych stanów. W tym artykule przyjrzymy się szczegółowo, jak sobie radzić z duszącym suchym kaszlem, z uwzględnieniem zarówno domowych metod łagodzenia, jak i sytuacji, gdy konieczna jest wizyta u lekarza.

Warsztaty arteterapii od Stowarzyszenia "Les Orphelins"
Warsztaty arteterapii od Stowarzyszenia "Les Orph…

Kolejna inicjatywa Stowarzyszenia "Les Orphelins" w Tarnobrzegu dla dzieci i młodzieży po różnorodnych stratach, osamotnionych i odrzuconych.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu
32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w …

Ogrom atrakcji na 32 Finał WOŚP na Placu Bartosza oraz w FRAM Wozowni.

Pomoc prawna w firmie – dlaczego warto mieć wsparcie prawne?
Pomoc prawna w firmie – dlaczego warto mieć wspar…

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością dopełniania szeregu formalności oraz przestrzegania licznych przepisów prawnych. Obszar ten jest na tyle rozległy i podlegający ciągłym nowelizacjom, że osoba spoza branży prawniczej praktycznie nie ma możliwości okiełznania wszystkich niuansów, które są kluczowe w zapewnieniu firmie bezpieczeństwa. Dlatego też najlepiej jest skorzystać z usługi, jaką jest pomoc prawna dla firm. Dzięki temu można być spokojnym o aspekty prawne i tym samym w pełni skupić się na rozwoju firmy oraz wcielaniu nowych pomysłów w życie.

Tarnobrzeg w liczbach: Co zmieniło się w ostatnim roku 2023?
Tarnobrzeg w liczbach: Co zmieniło się w ostatnim…

W ostatnim roku miasto Tarnobrzeg doświadczyło pewnych zmian demograficznych, społecznych i ekonomicznych. Oto zestawienie danych statystycznych, które porównają sytuację w mieście w roku 2023 z danymi sprzed roku.

Gdzie na Sylwestra 2023 w Tarnobrzegu i okolicy?
Gdzie na Sylwestra 2023 w Tarnobrzegu i okolicy?

21 propozycji na to jak spędzić Sylwestrową noc w Tarnobrzegu i okolicy. Oferty Restauracji wraz z cenami i informacjami na temat atrakcji.

Jak przygotować sernik na zimno na świąteczny stół?
Jak przygotować sernik na zimno na świąteczny stó…

Święta to czas, kiedy chcemy zaskoczyć swoich bliskich nie tylko prezentami, ale także wyjątkowymi potrawami. Często przygotowujemy wtedy o wiele bardziej praco- i czasochłonne dania. Jednym z deserów, który zawsze robi wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach, jest sernik na zimno. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego ciasta drożdżowego i idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają piekarnika lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego. Dziś pokażemy, jak przygotować świąteczny sernik na zimno jagodami. Przygotuj wszystkie niezbędne składniki i przekonaj się, jaki jest pyszny.

Repertuar Kina Wisła Listopad 2023
Repertuar Kina Wisła Listopad 2023

W listopadzie na ekranie Kina Wisłą zobaczymy 10 filmów, w tym 7 nowych tytułów.

Repertuar Kina Wisła do 8 listopada
Repertuar Kina Wisła do 8 listopada

Do 8 listopada na ekranie Kina Wisła będzie można zobaczyć 3 tytuły, w tym oczekiwany przez wszystkich film Chłopi

Uwaga! Zmiany ruchu drogowego na Dzikowie
Uwaga! Zmiany ruchu drogowego na Dzikowie

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Konfederacji Dzikowskiej

Wielki konkurs Baru Jędruś
Wielki konkurs Baru Jędruś

Jak co roku Bar Jędruś przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania jest wiele wspaniałych nagród 😍

Uwaga! Tymczasowe zmiany ruchu drogowego w Tarnobrzegu
Uwaga! Tymczasowe zmiany ruchu drogowego w Tarnob…

Od 18 października tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ulicach Zwierzynieckiej oraz Kochanowskiego

Pojedź na wybory komunikacją miejską
Pojedź na wybory komunikacją miejską

Firma PHU Polkar – MPK Tarnobrzeg zapewni darmowe kursy dla wszystkich autobusów komunikacji miejskiej.

Trwa nabór do Jednostki Strzeleckiej 2002 "Jędrusie"
Trwa nabór do Jednostki Strzeleckiej 2002 "Jędrus…

Interesują Cię militaria, survival, chcesz ciekawie spędzić czas, poznać nowych ludzi i nauczyć się wielu przydatnych rzeczy? Dołącz do Jednostki Strzeleckiej 2002 "Jędrusie"!

Repertuar Kina Wisła do 12 października
Repertuar Kina Wisła do 12 października

Do 12 października na ekranie Kina Wisła będzie można zobaczyć 9 różnych tytułów. W tym: Oppenheimer, Teściowe 2 oraz O psie, który jeździł koleją.

Smugi na oknach? Sprawdź, jak temu skutecznie zaradzić!
Smugi na oknach? Sprawdź, jak temu skutecznie zar…

Widok czystych, błyszczących okien to marzenie każdego domownika. Niestety, nawet najbardziej gorliwe mycie okien nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Smugi na szybach to problem, z którym boryka się wiele osób. Jak się ich skutecznie pozbyć? Oto kilka sprawdzonych porad.

Automatyzacja marketingu – jakie narzędzia wybrać dla swojej firmy?
Automatyzacja marketingu – jakie narzędzia wybrać…

W dzisiejszym dynamicznym świecie marketingu online automatyzacja stała się kluczowym elementem strategii marketingowej wielu firm. Pozwala ona oszczędzić czas, zwiększyć efektywność działań oraz lepiej zrozumieć zachowanie klientów. Jednak wybór odpowiednich narzędzi do automatyzacji nie zawsze jest prosty. W tym artykule omówimy, jakie narzędzia warto rozważyć, aby zoptymalizować procesy marketingowe w Twojej firmie.

Ponadczasowa kobieca elegancja: tworzenie zachwycających, klasycznych stylizacji
Ponadczasowa kobieca elegancja: tworzenie zachwyc…

W świecie mody, który jest dynamiczny i nieustannie ewoluuje, istnieje coś, co pozostaje niezmienne - ponadczasowa kobieca elegancja. To nie tylko styl, ale przede wszystkim sposób bycia, wyraz osobowości. Kobieca elegancja jest czymś więcej niż modą - to klasyka, która nigdy nie wychodzi z użycia. Jak stworzyć zachwycające, klasyczne stylizacje, które będą emanować elegancją?