Keyboard dla młodzieży i dorosłych (Fun Key)

Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg

Keyboard dla młodzieży i dorosłych (Fun Key)

Najważniejsze informacje

Organizator Yamaha Szkoła Muzyczna
Miejsce Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 8 lat

Zajęcia Keyboard dla młodzieży i dorosłych (Fun Key) organizowane są przez Yamaha Szkoła Muzyczna. Odbywają się w Yamaha Szkoła Muzyczna (ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży, dorosłych (wiek od 8 lat).

Informacja od Organizatora

Program odkrywa olbrzymie możliwości techniczno-muzyczne, jakie tkwią w keyboardzie. "Fun Key" umożliwia odpowiednie wykształcenie zarówno instrumentalistów solowych, jak i muzyków zespołowych. W niewielkich grupach uczestnicy zajęć pracują nad bogatym repertuarem, zróżnicowanym stylistycznie. Oprócz nauki gry i wykształcenia słuchu muzycznego, rozwijane są twórcze umiejętności, takie jak: harmonizowanie, aranżowanie utworów oraz improwizacja..

Jednym z ważniejszych atutów nauki gry na keyboardzie w szkole YAMAHA jest to, że nie traktujemy tego instrumentu jako "samograja". To kurs nauki gry na instrumentach klawiszowych , który od samego początku obejmuje grę na 2 ręce ( w kluczu wiolinowym i basowym) i daje umiejętności gry nie tylko na keyboardzie ale również na pianinie czy fortepianie.

Więcej na stronie Szkoły Muzycznej Yamaha.