Matematyczne programowanie Minecraft

Tarnobrzeskie Szkoły, Tarnobrzeg

Matematyczne programowanie Minecraft

Najważniejsze informacje

Organizator Świat Robotyki
Miejsce Tarnobrzeskie Szkoły, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 7 do 10 lat
Cena 75.00 PLN

Zajęcia Matematyczne programowanie Minecraft organizowane są przez Świat Robotyki. Odbywają się w Tarnobrzeg Przeznacze są dla dzieci (wiek od 7 do 10 lat).

Informacja od Organizatora

Na zajęciach dzieci logują się do specjalnie przygotowanej przez nas wersji gry Minecraft. Uczestnicy rozwiązują zadania matematyczne, zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Zapoznają się również z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania. Więcej na temat tego jak wyglądają zajęcia na stronie artykułu Świata Robotyki:

Na zajęciach dzieci pracując w małych grupach (od 6 do 12 osób) na indywidualnych stanowiskach wyposażonych w komputer (lub zestaw edukacyjny) wykonują zadania zgodne z daną tematyką zajęć świetnie się przy tym bawiąc.

Zajęcia odbywają się w szkole bądź pobliskiej placówce (w zależności lokalizacji).

Matematyczne Programowanie Minecraft - 26 spotkań, średnio raz w tygodniu, każde spotkanie 90 min, cena - 9 rat po 75 zł miesięcznie. BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE

Nasze zajęcia są zorganizowane według wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych. Dzieci pracują w jednoosobowych stanowiskach, zachowując przepisowe odległości. Komputery i sprzęt edukacyjny są dezynfekowane po każdych zajęciach. Oferujemy dziecku fantastycznie spędzony czas w bezpiecznym miejscu.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej