Wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z Akrobatyką SportStal Szkoła Akrobatyki Sportowej zaprasza na zajęcia. Prowadzimy zajęcia zarówno rekreacyjne i wyczynowe dla dzieci w wieku 5-17 lat. Zajęcia w naszej Szkole są skierowane do wszystkich osób, które chcą nauczyć się niesamowitych akrobacji pod okiem wykwalifikowanej kadry. Nasi Trenerzy w jasny sposób przekażą tajniki zarówno podstawowych jak i najbardziej zaawansowanych elementów.

Jednym z głównych celów Szkoły jest kształtowanie i rozwijanie talentu sportowego u dzieci i młodzieży, promowanie zdrowego stylu życia. Stąd pomysł stworzenia dodatkowej przestrzeni fitnessowej i organizacji pozalekcyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży z Akrobatyki Sportowej, prowadzenie szkoleń, treningów sportowych, dbanie o wszechstronny rozwój psychofizyczny, uczenie zdrowej rywalizacji. Naszym celem jest również przygotowanie zawodników do reprezentowania miasta, województwa i państwa na zawodach zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Treningi będą odbywać się na Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera przy ul. Al, niepodległości 2 w Tarnobrzegu.
Będą odbywać się w każdy poniedziałek:
godz. 16-17 (grupy 5-7 lat)
godz. 17-19 (grupy 6-17 lat)

Zajęcia będą prowadzić Trenerzy Klubu Sportowego „Piramida” Rzeszów - Wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. Teraz możecie uczyć się od NAJLEPSZYCH!

Pragniemy dać szansę młodym talentom, zaszczepić zamiłowanie do sportu, zachęcić wszystkie dzieci do aktywności fizycznej.

Akrobatyka to sport, którego cechami dominującymi są siła, równowaga, gibkość i koordynacja ruchowa, a przez to, że świetnie rozwija te cechy motoryczne staje się też zalążkiem do uprawiania każdej innej dyscypliny sportu – niejeden Olimpijczyk zaczynał właśnie od Akrobatyki.
Dzięki regularnym treningom dzieci wzmacniają się, podnoszą sprawność fizyczną i wydolność organizmu. Rozciąganie bardzo dobrze rozluźnia i wycisza, ćwiczenia siłowe i dynamiczne pomagają wyrzucić z siebie emocjonalne napięcie i energię, a elementy zabawowe cieszą i relaksują dzieci. Akrobatyka wdraża zdrowy i aktywny styl życia dzieci, dba o wszechstronny rozwój całego ciała, zapobiega wadom postawy, kształtuje piękną sylwetkę i poprawia estetykę ruchu. Rozwija nie tylko ciało, ale i umysł. Uczy pokonywania przeszkód i słabości, współpracy w grupie, konsekwencji w dążeniu do celu i odpowiedzialności za współćwiczącego.

Oferta zajęć w Szkole Akrobatyki Sportowej SportStal:
1. Akrobatyka Sportowa dla dzieci (grupy: 5-7 lat) - ACRO KIDS, poziom podstawowy, 1 h tygodniowo
2. Akrobatyka Sportowa dla dzieci (grupy: 6-17 lat) - ACRO TEAM, poziom podstawowy, średnio-zaawansowany 2 h tygodniowo
3. Akrobatyka Sportowa dla dzieci - (grupy: 6-17 lat) ACRO TEAM, poziom zaawansowany 4 h tygodniowo.

Utrwalone nawyki w wieku przedszkolnym, szkolnym, potrzeba ruchu, autorytety i wzorce, przyzwyczajenia i wiedza nabyta w młodości decydują o późniejszych zachowaniach i cechach człowieka. Dlatego tak ważna jest aktywność ruchowa już od najmłodszych lat i uświadamianie wszystkich o jej dobroczynnych skutkach. Aktywność ruchowa dziecka oddziałuje nie tylko na jego rozwój fizyczny, ale również emocjonalny, społeczny i umysłowy. Tak wcześnie zdobyta wiedza i umiejętności zaszczepią chęć czynnego uprawiania sportu i "zażywania" aktywności fizycznej w przyszłości.

Unikalne, wyjątkowe, niepowtarzalne - takie są nasze zajęcia 😉 Szkoła Akrobatyki Sportowej SportStal zaprasza na treningi

Wszystkie informacje na temat zapisów na stronie Zajęcia z Akrobatyki