Właśnie ukazała się nowa wersja naszej aplikacji mobilnej i jest już dostępna w Google Play i App Store. Zapraszamy do pobrania aktualizacji lub samej aplikacji, jeśli jeszcze jej nie posiadasz.

Co nowego znajdziesz w aplikacji?

Powoli wracamy do naszych korzeni, skupiają się na gromadzeniu pomysłów na spędzanie wolnego czasu w Tarnobrzegu. W nowej wersji aplikacji, a także naszej strony skupiać będziemy się na 4 aspektach:

Dzieje się - znajdziecie to zapowiedzi i kalendarium wydarzeń z Tarnobrzega i okolic

Gastro - budujemy tu bazę wszystkich restauracji, pubów i kawiarni, do których możecie wybrać się z rodziną lub znajomymi lub zamówić jedzenie na dowóz

Atrakcje (nowość) - chcemy zgromadzić dla Was listę wszystkich miejsc z miasta i okolic, do których możecie wybrać się na wycieczkę lub dla zabicia nudy :) Tutaj będziemy też podrzucać Wam nasze pomysły na spędzenie weekendu.

Zajęcia - jedyna i największa lista zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które odbywają się w Tarnobrzegu.

Z jakimi opcjami się żegnamy?

W ostatnich miesiącach testowaliśmy różne pomysły i nie wszystkie się sprawdziły. Zdecydowaliśmy się usunąć funkcjonalności, które nie były zbyt popularne, dlatego na Tu Tarnobrzeg nie znajdziecie już:

  • Bazy firm i sklepów,
  • Ogłoszeń,
  • Okazji,
  • Aktualności z lokalnych portali.

Dla uczestników Mobilnej Gry Miejskiej

Dla tych, którzy aktywnie uczestniczą w Mobilnej Grze Miejskiej przygotowaliśmy kilka usprawnień, dzięki którym możecie już z poziomu aplikacji mobilnej:

  • Sprawdzić ranking uczestników i swoje postępy,
  • Przeglądać listę odznak i zadań,
  • Odbierać nagrody.

Na ten moment to wszystko. Jeśli chcesz pobrać lub zaktualizować aplikację skorzystaj z linków poniżej:

Pobierz aplikację Tu Tarnobrzeg z Google Play

Pobierz aplikację Tu Tarnobrzeg z App Store