Szanowni Mieszkańcy!

Urząd Miasta Tarnobrzega oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu zaprasza do wypełnienia ankiety, która jest anonimowa i dobrowolna.

Celem badania jest poznanie Państwa opinii na temat warunków życia w mieście oraz opinii dotyczących najważniejszych problemów społecznych, określenie potrzeb i wyznaczenie kierunków działań samorządu Miasta Tarnobrzega w sferze społecznej. Zebrane informacje posłużą wyłącznie sporządzeniu zbiorczych zestawień i zostaną wykorzystane do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tarnobrzega na lata 2021-2027.

Link do formularza online.

Formularze ankiety udostępnione są również w wersji papierowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu przy ul. Mikołaja Kopernika 3 oraz w Kancelarii Ogólnej Urzędu iastabTarnobrzeah przy ul. Adama Mickiewicza 7. Można je również znaleźć na stronie Urzędu Miasta, są tam udostepnione w załączniku w wersji elektronicznej.

Badanie potrwa do 19 maraca br. Wypełnione ankiety należy składać w wersji papierowej na Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Tarnobrzega lub w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, a w wersji elektronicznej można przesyłać na adres: [email protected]

Z góry dziękujemy za udział w badaniu.