Niezależnie od tego czy organizujemy wesele, urodziny czy imieniny, balony to podstawowa dekoracja każdej imprezy. Ten niezawodny gadżet sprawi, że każde przyjęcie od razu nabierze odpowiedniego klimatu. W naszym mieście o balonowy nastrój każdej imprezy troszczy się Happy Balloon.

“Moją pasją są balony i animacje dla dzieci. Stało się tak kiedy pracowałam z dziećmi w jednej z restauracji w Tarnobrzegu. W ówczesnej pracy organizowałam i prowadziłam imprezy urodzinowe dla dzieci od 3 do 12 lat. Na urodzinach były zabawy sportowe, integracyjne, kącik plastyczny, zabawa balonami, modelowanie balonów i balonowe zoo. Malowałam także buźki i robiłam dzieciom tatuaże na rękach. Wszystkie animacje, które sama przygotowałam bardzo się podobały dzieciom i ich rodzicom.” - tak o początkach swojej pasji mówi Ewa Jakubas, założycielka Happy Balloon.

Obecnie Happy Balloon oferuję swoim klientom:

  • dekoracje balonowe na urodziny i inne uroczystości,

  • balonowe pudło niespodziankę,

  • balony pompowane helem,

  • balonowe słupki,

  • drzewka helowe,

  • girlandy z balonów

  • oraz flower boxy z balonem na wyjątkowe okazje.

Wraz z rozwojem Happy Balloon planowane jest poszerzanie oferty o dodatkowe usługi. Pomysłodawczyni zależy na tym, aby oferta Happy Balloon poszerzyła się między innymi o dekorowanie sal weselnych i balonowe ścianki.

Jeśli zastanawiacie, jak ciekawie udekorować swoje przyjęcie albo szukacie odpowiedniego animatora zabaw dla dzieci to koniecznie zajrzycie na fanpage Happy Balloon i zobaczcie, jak Ewa Jakubas potrafi zadbać o nastrój każdej imprezy.

Happy Balloon znajdziecie również na stronie Tu Tarnobrzeg. Jeśli podoba ci się oferta tej firmy, zajrzyj do aplikacji Tu Tarnobrzeg i zostaw kciuk w górę przy profilu Happy Balloon.