W najbliższy weekend od piątku 25 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia, Leo Kebab Premium zaprasza na trzy wyjątkowe koncerty na terenie ich ogródka przy jeziorze Tarnobrzeskim. Wstęp na wydarzenia jest darmowy, a atmosfera zapowiada się niezwykle energetyczna.

Piątek 25 sierpnia: Justyna Panek

W piątek o godz. 19:30 wystąpi Justyna Panek, artystka, która wzięła udział w programach takich jak "The Voice of Poland", "Szansa na Sukces" oraz "Tak to leciało!". Jej dynamiczne i emocjonalne występy dostarczą wiele pozytywnych wrażeń.

Sobota 26 sierpnia: Strefa Jazz

W sobotę o godzinie 19:30 zespoł Strefa Jazz, pochodzący z Tarnobrzega, zaprezentuje swoje muzyczne umiejętności. Ten młodzieżowy zespół składa się z utalentowanych i pełnych pasji muzyków. Ich repertuar nie ogranicza się jedynie do rockowych coverów, ale obejmuje również inne popularne i uwielbiane utwory. Strefa Jazz miała już okazję wystąpić na tarnobrzeskiej scenie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz tegorocznych Dni Tarnobrzega.

Niedziela 27 sierpnia: Robert "Viking" Krzyżanowski

W niedzielę, jako zakończenie koncertowego weekendu, Leo Kebab Premium zaprasza na występ Roberta "Vikinga" Krzyżanowskiego. Ten żeglarz z zamiłowania i pasji był goszczony na wielu scenach oraz imprezach związanych z klimatem szant. Swoje umiejętności wokalne prezentuje od 2016 roku, zdobywając serca słuchaczy na festiwalu "Kocham Szanty" oraz scenie Tawerny Korsarz.