Pawilony handlowe i usługowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących alternatywnych miejsc prowadzenia działalności. Ich wszechstronność i elastyczność to wynik modułowej budowy oraz różnych opcji i pakietów wyposażenia wewnętrznego. Zamawiając u producenta możesz dowolnie łączyć moduły i dobierać funkcje potrzebne do prowadzenia niemal wszystkich firm – od gastronomii, po sprzedaż i świadczenie usług. Zobacz, co można zaaranżować w kontenerze.

Przestrzeń biurowa w kontenerze? Czemu nie!

Pierwszym zastosowaniem pawilonu jest stworzenie w nim wygodnej, kompaktowej przestrzeni biurowej. Dzięki odpowiedniej aranżacji, pawilon może służyć jako wygodne miejsce do pracy dla kilku osób wraz z przestrzenią do przyjmowania interesantów. Takie rozwiązanie jest odpowiednie dla każdego przedsiębiorstwa, bez względu na profil prowadzenia działalności (sprzedaż, usługi, konsultacje, doradztwo itd.) Biuro w kontenerze docenią też freelancerzy i start-up’y szukający przystępnych kosztowo opcji wynajmu.

Salonik prasowy – kontener na mniejsze potrzeby

Saloniki prasowe (w odświeżonej wersji) nadal funkcjonują w przestrzeni publicznej i są chętnie odwiedzane przez klientów. Największą zaletą tych miejsc jest łatwa dostępność, dlatego muszą stać w atrakcyjnych miejscach, np. koło przystanków czy stacji. Dzięki swojej kompaktowej budowie pawilony mogą być ulokowane w strategicznych lokalizacjach, takich jak dworce kolejowe, centra handlowe czy miejsca o dużym natężeniu ruchu, przyciągając klientów zainteresowanych czytelnictwem, przekąskami i innymi drobnymi zakupami.

Biuro podróży w kontenerze – opcja warta rozważenia

Pawilon może również pełnić rolę biura podróży. Z powodzeniem zorganizujesz w nim przestrzeń dla turystów, w której będą mogli spotkać się z doradcą, dokonać rezerwacji biletów czy porozmawiać o dostępnych destynacjach urlopowych. Spora mobilność pawilonów umożliwia przenoszenie ich w różne miejsca, co otwiera szanse na eksponowanie oferty turystycznej w atrakcyjnych lokalizacjach.

alt text

Nowoczesny oddział bankowy lub urząd

Ludzie szukają banków i urzędów blisko siebie. Stworzenie w pawilonie oddziału, w którym opłacą rachunki, otworzą rachunek czy złożą wniosek kredytowy to doskonały pomysł dla współczesnego biznesu.

Pawilon może być dostosowany do wymagań bankowych – wykończony wykładzinami, wyposażony biurkami z dostępem do urządzeń drukujących i szaf na dokumenty. Podobnie, jak bank, w takim miejscu może funkcjonować urząd, placówka pocztowa, ubezpieczalnia czy punkt sprzedaży i obsługi operatora telefonii komórkowej.

Szerokie zastosowanie sprawia, że pawilony handlowe oraz usługowe doskonale wkomponowują się w miejską przestrzeń, która ma swoje wymagania oraz ograniczenia. Tam, gdzie jest mało miejsca, a ceny wynajmu lokali stacjonarnych horrendalnie wysokie, pawilon to strzał w dziesiątkę.