Zbliża się pierwszy w tym roku koncert w ramach wyjątkowego projektu Fundacji Q "Puls Puszczy".

Projekt powstał w poprzednim roku i ma już na swoim koncie dwa wydarzenia, koncert Lucasa Laufena - oraz Sviatyja, który zagrał podczas trwania I Gali Wolontariatu. Dwaj artyście pozwolili doświadczyć niezwykłych wrażeń muzycznych, które idealnie wpisują się w zamierzenia projektu. Puls Puszczy ma na celu szerzenie niezwykłej muzyki na terenie Puszczy Sandomierskiej i poznania artystów nie tylko z Polski, ale i całego świata. Niekiedy koncerty będą urozmaicane o wystawy fotografii oraz inne wydarzenia kulturalne. A to wszystko ma skupić się wokół terenów Puszczy Sandomierskiej. Jak mówią sami organizatorzy Puszcza Sandomierska to wspaniała, malownicza okolica której pragniemy dodać kulturalnego pazura i wulkanu emocji poprzez wydarzenia w niezwykle klimatycznych lokalizacjach.

W ramach projektu planowane jest 12 wydarzeń muzycznych w ciągu roku. Na najbliższym z nich, który odbędzie się już w poniedziałek - 17 stycznia, będzie można posłuchać koncertu Olafa Deriglasoff i Grzegorza Nawrockiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w mieszkaniu w Nowej Dębie.

To połączenie artystów zapowiada się naprawdę niezwykle, pierwszy muzyk ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Tymon Tymański, Kazik Staszewski, Andrzej Smolik. Natomiast drugi to lider cenionego zespołu polskiego rocka alternatywnego - Kobiety

Wydarzenia projektu Puls Puszczy można śledzić na ich profilu Facebook