Tarnobrzeżanie doczekali się Ścianki Wspinaczkowej! Mimo opóźnień w realizacji projektu nie powinniśmy narzekać. Obiekt jest na bardzo wysokim poziomie, a liczbą możliwych tras wspinaczkowych przewyższa nawet kompleksy, które są w największych miastach Polski.

Ścianka Wspinaczkowa MOSiR - wielkie otwarcie!

Ścianka Wspinaczkowa MOSiR zostanie uruchomiona zaraz po świętach tj. od 19 kwietnia (wtorek). Oficjalne otwarcie odbędzie się natomiast 23 kwietnia w sobotę. Tego dnia będzie można wziąć udział w pokazach doświadczonych wspinaczy, którzy na terenie tarnobrzeskiego obiektu zaprezentują swoje umiejętności, a także pokażą możliwości jakie daje ścianka wspinaczkowa. W tym samym dniu, całkowicie za darmo, będzie można też spróbować swoich sił w tym sporcie pod okiem doświadczonych instruktorów i operatorów.

Godziny otwarcia Ścianki Wspinaczkowej MOSiR

Ścianka Wspinaczkowa będzie otwarta cały tydzień. Już na sam początek zaproponowano, aby każdy zainteresowany wspinaczką ściankową mógł z niej korzystać aż do godziny 21:30. Na tygodniu otwierana będzie popołudniami, bo od godziny 16:00, a na weekendzie już od godziny 10:00. Godziny otwarcia jeszcze będą mogły ulec zmianie.

Żeby móc skorzystać z obiektu, każdy zainteresowany będzie musiał zapoznać się ze stosownym regulaminem, podpisać specjalne oświadczenia, a także zobowiązać się do przestrzegania zasad obiektu i słuchania instruktorów oraz uprawnionych osób.

Kurs dla początkujących

Dla każdego zainteresowanego sportem takim jak ścianka wspinaczkowa są przewidziane odpowiednie kursy, podczas których będzie można się nauczyć jak prawidłowo założyć uprząż, zawiązać węzeł ósemkę oraz poznać zasady asekuracji. To wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów! Cena takich kursów będzie oscylowała w wysokości ok. 50 zł. (cena biletu oraz sprzętu nie jest wliczona w cenę kursu).

W tygodniu otwarcia ścianki, tj. w dniach 19-22 kwietnia, będzie można wziąć udział w kursie na bardzo korzystnych warunkach! Cena kursu będzie zawierać się w kwocie biletu na ściankę. W ramach tej promocji, dla osób biorących udział w kursie, w zakup biletu będzie zawierało się także wypożyczenie sprzętu (uprzęży oraz przyrządu asekuracyjnego).

Ważna informacja! Grupy podczas kursu mogą liczyć maksymalnie 8 osób, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy dla osób zainteresowanych.

Zapisy oraz informacje dotyczące kursu można uzyskać telefonicznie: 694 541 318 (od 12 kwietnia do 15 kwietnia od godziny 8:00 do godziny 14:00) oraz za pośrednictwem maila: [email protected]

Wszelkie informacje można zobaczyć również na plakatach w galerii poniżej.