Tarnobrzeska Rada Kobiet zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Podziel się książką”. W dniach od 12 do 26 kwietnia w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnobrzegu będzie można zostawić wszystkie książki, którymi chcielibyśmy podzielić się z innymi.

Co to jest Bookcrossing?

Bookcrossing, bo właśnie tak nazywa się taka forma wymiany, stanowi idealne rozwiązanie na danie książkom drugiego życia. Jego idea opiera się na założeniu, że książek nie należy trzymać wyłącznie dla siebie - książkami należy się dzielić! Celem bookcrossingu jest szerzenie świadomości wśród ludzi, że książki tak naprawdę powinny stale podróżować, ponieważ tylko przekazywane z rąk do rąk mają szansę spełniać swoją podstawową rolę.

Jak podzielić się książką?

Jedyny warunek do wzięcia udziału w akcji to ,aby książki były w dobrym stanie. Jeśli masz w domowej biblioteczce lektury, których już nie czytasz lub takie z których już wyrosłeś albo po prostu chciałbyś podzielić się dobrą książką z innym to przyjdź i dorzuć ją do zbiórki! Książki można zostawić od godz. 10:00 do 18:00 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnobrzegu na ulicy T. Kościuszki 30 (budynek obok liceum „Jachowicz”).

Bezpiecznie w pandemii

Pamiętając o zachowaniu bezpieczeństwa, wszystkie książki, które będą dostępne w ramach akcji możesz najpierw sprawdzić w zakładce ogłoszeń na aplikacji mobilnej Tu Tarnobrzeg lub na stronie tutarnobrzeg.pl.

Sprawdź listę dostępnych książek

1.Wejdź na stronę tutarnobrzeg.pl lub aplikację mobilną Tu Tarnobrzeg

2.Kliknij zakładkę OGŁOSZENIA

3.Wybierz kategorię POZOSTAŁE

4.Wybierz dział KSIĄŻKI

I gotowe! To właśnie w tym miejscu znajdziesz wszystkie książki dostarczone na miejsce zbiórki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Linki do pobrania aplikacji:

Pobierz z Google Play - Dla użytkowników androida
Pobierz z App Store - Dla użytkowników iphone’a

podziel się książką