Dzień Kobiet tuż tuż, a pandemia dalej trwa… Na szczęście niektóre organizacje, osoby bądź firmy znalazły sposób na to by pomóc tarnobrzeżankom odpowiednio uczcić ten dzień ;)

Zaczniemy od propozycji Tarnobrzeskiej Rady Kobiet, która pierwsza wyszła z inicjatywą. 9 marca z okazji Dnia Kobiet będzie można uczestniczyć w bezpłatnym webinarze, podczas którego będą poruszane bardzo ważne tematy w kwestiach dbania o siebie i swoje zdrowie. Więcej informacji o tym spotkaniu znajdziesz tutaj. Zapisy do 5 marca!

Inną ciekawą alternatywą na Dzień Kobiet są warsztaty organizowane przez Studio Tańca Art Dance. Jest to już druga edycja tego wydarzenia nazwanego “II Spotkanie Kobiet Aktywnych z cyklu Dla Ciebie”. W tym wypadku wolne miejsca szybko zostały zajęte, jednak chętne Panie zawsze mogą spróbować zapytać się o możliwość wzięcia w nich udziału. Więcej o spotkaniu na stronie.

Innym pomysłem, o którym warto wspomnieć jest organizowane wydarzenie przez m.in. Fundację Artystyczną GA MON Justyny Wesołowskiej. Nasza tarnobrzeska projektantka wraz ze specjalistkami od makijażu oraz fotografii organizuje spotkanie, na którym będzie można skorzystać z konsultacji makijażowych, porad stylistycznych oraz mini sesji fotograficznej. Więcej szczegółów pod tym linkiem.

Świętować można na różne sposoby. Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu proponuje, aby przy okazji Dnia Kobiet pomóc potrzebującym. 8 marca w siedzibie Tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu przy Placu Bartosza Głowackiego 34 organizowana jest loteria w formie Koła fortuny. Zebrane środki zostaną przekazane na cel remontu łazienki dla dzieci z Domu Dziecka w Tarnobrzegu. Jak można pomóc sprawdzisz tutaj.

Przy okazji tej listy sposobów na spędzenie Dnia Kobiet można również wspomnieć o jednym ze spotkań online organizowanym przez sklep aktoto, a to dlatego, że akurat 8 marca odbędzie się już drugi live z cyklu “Marzec z Mamą”. Może nie jest to wydarzenie organizowane stricte z okazji święta kobiet, ale przecież wszystkie mamy obecne i przyszłe ten dzień obchodzą :) Szczegóły

Więcej propozycji na Dzień Kobiet można znaleźć klikając w nasz specjalny skrót “Dzień Kobiet”, który znajdziesz w aplikacji mobilnej Tu Tarnobrzeg, a także na naszej stronie.