Powiedzieć, że EFKA HandMade zajmuję się rękodziełem to zdecydowanie za mało. EFKA HandMade to pomysł, który powstał przede wszystkim z pasji i chęci tworzenia. To właśnie te dwa czynniki są elementami napędowymi do dalszej pracy dla pomysłodawczyni.

Ewelina Kołodziejska, bo to właśnie o niej mowa, o początkach EFKA HandMade mówi tak: „Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się kiedy moja starsza córka miała 6 miesięcy, wtedy dostałam od mojego taty maszynę do szycia, którą chciał wyrzucić. No i się zaczęło. Skracanie firanek. Pierwsze zakupy w pasmanterii – w sklepie mogłam siedzieć godzinami. Śledziłam różne grupy na portalach społecznościowych. Oglądałam dużo filmików. Tak naprawdę, jedyne czego mi brakowało w tamtym okresie to funduszy. Wtedy w mojej głowie zrodził się pomysł, żeby zacząć szyć nie tylko dla siebie. Im więcej szyłam tym więcej znajomych pytało o kolejne rzeczy. Tak naprawdę to ludzie inspirowali mnie do dalszego rozwoju. Chcieli rzeczy, których sama bym nie wymyśliła. Szyłam dla nich i dla ich potrzeb, które z czasem stawały się coraz większe”.

Zaczęło się od zwykłego szycia czapek, szalików czy maskotek. Obecnie EFKA HandMade zajmuje się szyciem na zamówienie wszystkiego co dusza zapragnie. To co wyróżnia pracę Pani Eweliny od innych to przede wszystkim staranność i dbałość o każdy szczegół. Zapytana o to co lubi najbardziej w tym co robi odpowiada: „To że z kawałka materiału mogę tchnąć życie i nadać mu ciekawą formę i postać. To co tworzę to nie tylko rzeczy. To są rzeczy które tworzone są z miłością i pasją. I to chcę żeby każdy zobaczył w moich produktach”.

Oprócz szycia na zamówienie, Pani Ewelina w między czasie stara się znaleźć chwilę na doskonalenie własnych umiejętności. Obecnie próbuję swoich sił w tworzeniu popularnych makramów. EFKA HandMade, jak podkreśla twórczyni nie powstałaby bez pomocy innych, dlatego Pani Ewelina czuje ogromną radość z tego, że teraz to ona może pomagać: „To daje mi największą satysfakcję. Biorę udział w licznych licytacjach na których moje produkty są licytowane za spore kwoty.. Szyłam również dla dzieci z oddziałów szpitalnych. Cieszy mnie to, że mogę pomagać. Dzięki pomocy innych, teraz ja mogę komuś pomóc”.

Jeśli szukacie oryginalnego pomysłu na prezent lub sami chcielibyście sprawić sobie jakiś drobny upominek, to koniecznie zajrzyjcie na facebookowy profil facebook.pl/ewelinakolodziejskafk. Czeka tutaj na was mnóstwo ciekawych pomysłów i inspiracji. A już dzisiaj w naszej aplikacji i na stronie tutarnobrzeg.pl jest dostępny kupon rabatowy, który daje wam 20% zniżki na wszystkie złożone zamówienia w aplikacji.

Drogi Czytelniku, jeśli Ty również masz pasję o której chciałbyś opowiedzieć światu, napisz do nas. Z chęcią o tym napiszemy.