„Wszystko zaczęło się od nadruków na koszulkach. Dziś znakujemy wszystko. To fantastyczna praca, która tak naprawdę nie jest pracą tylko codzienną przygodą i wyzwaniem. Lubimy bawić się grafiką, a do zleceń zawsze podchodzimy kreatywnie i bez sztampy” – tak o swoim projekcie mówi jego twórca Kamil Krzos.

Odziej się w Tarnobrzeg to internetowy sklep z odzieżą i gadżetami związanymi z naszym miastem Tarnobrzeg. Sprzedaż produktów odbywa się na specjalistycznej platformie, która gwarantuje znakowanie odzieży i gadżetów nowoczesnymi metodami nadruków oraz grawerowania. „Każde zamówienie realizowane jest od podstaw, co oznacza, że nie magazynujemy towaru tylko tworzymy go na bieżąco, specjalnie dla Klienta. Stąd czasami trochę dłuższy czas realizacji, ale sądząc po opiniach Klientów - warto poczekać te parę dni.”

Odziej się w Tarnobrzeg to szczególny projekt. Jak podkreśla założyciel: „Sami pochodzimy z Tarnobrzega. Choć dziś mieszkamy w innej części Polski to plecak miłych wspomnień związanych z Tarnobrzegiem pozostał. Zawsze z dumą mówimy skąd jesteśmy i z jeszcze większą przyjemnością patrzymy na kolejną osobę, która nosi koszulkę naszego projektu.”

Wśród asortymentu sklepu znaleźć można wiele ciekawych produktów, są to między innymi: koszulki, kubki, poduszki, nerki czy torby sportowe. Tak naprawdę pomysłów w Odziej się w Tarnobrzeg nie brakuje. Oferta sklepu stale się rozbudowuje. Przykładana jest szczególna waga do tego, aby potrzeby wszystkich klientów zostały spełnione. W ostatnim czasie obniżona została cena dostawy, dzięki czemu klienci mogą zamawiać swoje ulubione produkty nie przejmując się o wysoki koszt przesyłki. Wiele produktów, jednak to jeden z projektów graficznych ma szczególne znaczenie dla Odziej się w Tarnobrzeg. Jak mówi Kamil Krzos: „Grafika TARNOBRZEG JEST WSZĘDZIE bardzo trafnie określa naszych Klientów, ponieważ zamówienia spływają nie tylko z Tarnobrzega czy różnych miast Polski, ale również z całej Europy. To naprawdę motywujące.”

Można śmiało powiedzieć, że Odziej się w Tarnobrzeg to sklep z duszą i charakterem. Twórcy projektu cały czas czerpią ogromną satysfakcję z tworzenia nowych produktów, zarażając przy tym wszystkich swoimi oryginalnymi pomysłami.

Jeśli również i wy poczuliście klimat Odziej się w Tarnobrzeg, to koniecznie zajrzyjcie na stronę sklepu, a gdybyście dodatkowo chcieli jeszcze coś kupić to już dziś w naszej aplikacji i na stronie czeka na was okazja, dzięki której zyskacie 10% rabatu na wszystkie produkty marki. Idąc z duchem marki gdziekolwiek jesteś - bądź dumny z tego skąd jesteś!