Tarnobrzeski Klub Oyama Karate serdecznie zaprasza na treningi karate oraz kickboxingu dzieci od 4 roku życia, młodzież oraz dorosłych.

Treningi odbywają się na sali Liceum ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Tarnobrzegu przy ul. Jachowicza.

Zapisy na treningi kickboxingu zaczynają się od 1 września 2021, od godz. 19:30. Natomiast na treningi karate od 6 września, od godz. 18:00. Treningi karate: poniedziałek i środa w godzinach 18:00 – 19:30.

Treningi kickboxingu: poniedziałek, środa w godzinach 19:30 – 21:00, piątek 19:00 – 20:30.

Treningi sportów walki karate, kickboxingu, samoobrony w klubie prowadzone są z poszanowaniem zasad dydaktyki i metodyki zajęć sportowych, ale w atmosferze dyscypliny, tradycji-etykiety Dojo. Ich celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny ćwiczących. Ponadto podczas treningów kickboxingu, karate, samoobrony można nabyć rzeczywistych umiejętności walki, poznać praktyczne zastosowanie: uderzeń, kopnięć i bloków. To również jedna z najlepszych metod kształtowania zdolności motorycznych, takich jak siła, wytrzymałość, szybkość oraz gibkość. Intensywne treningi mają przede wszystkim pomóc zapomnieć o trudach dnia codziennego, poprawić ogólną sprawność fizyczną uczestników, korzystnie wpłynąć na zdrowie.

Dzięki systematycznemu treningowi można poprawić swoją wydolność, wzmocnić główne partie mięśniowe, popracować nad swoją sylwetką, zredukować tkankę tłuszczową, zwiększyć pewność siebie i pozbyć się negatywnych emocji. Treningi dla dzieci prowadzone są w oparciu o dużą ilość ćwiczeń gimnastycznych, gibkościowych, koordynacyjnych z wykorzystaniem gier i zabaw ruchowych z elementami karate, kickboxingu. Klub posiada licencje Polskiego Związku Kickboxingu oraz Polskiej Federacji Karate.

Informacja od Klub Oyama Karate.