Tarnobrzeski Dom Kultury przygotował dla dzieci i młodzieży szereg propozycji, jak spędzić ferie wesoło, ciekawie i niekoniecznie przed komputerem. Przez 2 tygodnie na profilu Facebook TDK-u ukazywać się będą aktywności, podpowiedzi, gry i zabawy.

"Wszyscy są już trochę zmęczeni zajęciami online, więc chcemy zaproponować trochę inną formę" – mówi Renata Domka z TDK-u. "Zapraszamy dzieci i młodzież, a także dorosłych do wspólnej kreatywnej zabawy. My na naszej stronie i profilu Facebook podpowiemy, co można wspólnie robić, przypomnimy dawne gry, wspólnie stworzymy bajeczki, trochę poczytamy."

Będą to pomysły i inspiracje zarówno plastyczne, jak teatralne, logopedyczne, muzyczne i inne. W planie są także konkursy z nagrodami. Można tu będzie również znaleźć linki i polecenia ciekawych wydarzeń realizowanych przez inne instytucje kultury.

"Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji, a także pisania do nas, przesyłania zdjęć. Będziemy prezentować Wasze prace, czy pomysły na spędzenie wolnego czasu "– zapewniają organizatorzy.

Wszystkie aktywności będą dostępne bezpłatnie. Dostęp jest otwarty dla każdego.