Thoni Alutec w Stalowej Woli stawia na nowoczesne technologie inwestując w rozwój Odlewni Precyzyjnej - Drukarka 3D.

Z racji zmieniającego się świata oraz wzrostu konkurencji w branży odlewniczej nasza firmą zakupiła drukarkę 3D do piasku. Zdecydowano się na wybór najnowocześniejszego modelu światowego lidera w tej technologii - firmy ExOne. Na chwilę obecną tylko dwie firmy w Polsce są w posiadaniu takiej drukarki. Jest to nieoceniona pomoc przy produkcji złożonych rdzeni w szczególności do form dla odlewów z sektora branży lotniczej.

Drukarka również jest wykorzystywana do weryfikacji technologii poprzez drukowanie kompletnych form odlewniczych jak i produkcji prototypów, co pozwala na wykonanie odlewu dla klienta w zaledwie kilka dni. Pracownicy tej placówki są odpowiedzialni za uruchomienie programu na drukarce, konserwację drukarki, wyciągnięcie i wyczyszczenie wydrukowanych części. Wszystko to odbywa się w klimatyzowanym i wentylowanym pomieszczeniu, aby zapewnić najdogodniejsze warunki zarówno dla procesu jak i dla pracownika.

Przez różnorodność detali jakie produkujemy i technologii wykorzystywanej do ich obróbki jesteśmy światowym liderem wśród odlewni aluminium. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy najlepszych specjalistów z obszaru odlewnictwa jak i oferujemy możliwość przyuczenia do zawodów związanych z produkcją detali aluminiowych.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 158149816

IMAGE ALT TEXT HERE