W tym roku dzień zakochanych czyli 14 luty wypada w poniedziałek, dlatego wielu z nas popularne walentynki będzie świętowało już w najbliższy weekend. Macie już plan na to święto? My podsyłamy Wam listę pełną pomysłów, gdzie możecie się wybrać w Tarnobrzegu bądź okolicy razem ze swoją drugą połówką?

Jeżeli lubicie luźne klimaty, dużo się pośmiać i pożartować. To zaproszenie na stand-up może okazać się bardzo oryginalnym pomysłem na tegoroczne walentynki. Tym bardziej, że sam tytuł "Moja Konkubina" zapowiada, że temat relacji damsko-męskich będzie dominujący.

SOB (12.02) Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP/ Stary Browar/ godz. 20:30.

Przygaszone światło, Wy obok siebie i romantyczny film w kinie. Niby klasyka, ale ona zawsze się obroni. Tym bardziej, że może to być dopiero początek tego wyjątkowego wieczoru.

SOB-PON (12.02-14.02) Walentynki Filmowe / Kino Wisła w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Przez żołądek do serca - wszyscy znają to powiedzenie. Jeżeli jeszcze w portfelu coś zostało ;) To po filmie lub stand-upie możecie się wybrać na romantyczną kolacje. Wiele tarnobrzeskich restauracji na weekendzie przygotowało coś ciekawego, my podrzucamy dwie ciekawe naszym zdaniem propozycje.

SOB-PON (12.02-14.02) Walentynki w Pele Mele / Restauracja Pele Mele.

PON (14.02) Walentynki z muzyką na żywo / Restauracja Gustum Wino&Bar.

Jeżeli chcecie wyskoczyć na kolacje poza Tarnobrzeg to przygotowaliśmy dla was trzy ciekawe miejsca.

SOB (12.02) Walentynkowy Dancing / Hotel pod Ciżemką / W godzinach 18:00-22:00.

SOB (12.02) Noc Karnawałowo-Walentynkowa / Zamek w Baranowie Sandomierskim/ godz. 18:00.

PON (14.02) Kolacja Walentynkowa z muzyką na żywo / Dwór Dwikozy / W godzinach 19:00-21:00.

Czas na propozycje dla dzieci, które również bardzo chętnie świętują ten dzień. Teraz mają świetną okazje przygotować własnoręczne walentynki, które chyba przemawiają najbardziej do serca. Pytanie czy będzie to serce rodziców, dziadków, a może pierwszej sympatii...

SOB (12.02) Warsztaty walentynkowe dla dzieci / Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej w Sandomierzu / godz. 14:30

PON (14.02) Rękodzieło z Sercem / Tarnobrzeski Dom Kultury/ godz. 10:00.

Możecie się razem całą rodziną wybrać do Sandomierza, na Jarmark Walentynkowy, gdzie znajdziecie wiele ciekawych pomysłów na oryginalny prezent walentynkowy. Dzieci natomiast będą mogły przekonać się jeszcze bardziej, że rękodzieło to piękna propozycja podarunku dla ukochanej osoby.

NDZ (13.02) Jarmark Walentynkowy / Plac Trzeciego Maja

Nam się najbardziej jednak podoba propozycja Tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu, gdzie nie tylko możecie zapunktować u swoich Dam pięknym bukietem kwiatów, ale również pomóc psiakom ze schroniska.

NDZ (13.02) Walentynki dla schroniska / Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu/ W godzinach 10:00-13:00.

Nie będziesz mógł się spotkać z ukochaną osobą na tym weekendzie? Nic straconego, walentynki możecie również świętować w kolejny piątek na specjalnym koncercie. To też ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą przedłużać świętowanie...

PT (18.02) Walentynkowy koncert Maćka Balcara / Dwór na Wichrowym Wzgórzu / godz. 19:00.

Czy masz już aplikację mobilną Tu Tarnobrzeg?
Jeśli jeszcze nie - skorzystaj z linków poniżej:

Pobierz aplikację Tu Tarnobrzeg z Google Play

Pobierz aplikację Tu Tarnobrzeg z App Store