Zbliża się kolejny upalny weekend nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W związku z sytuacją nad Jeziorem z poprzedniego tygodnia MOSiR Tarnobrzeg zamieścił na swoim profilu Facebook kilka ważnych informacji dotyczących dwóch najbliższych dni.

Poniżej znajdziecie zamieszczone informacje nt. kupowaniu biletów w parkometrach, nowych miejsc parkingowych oraz zmiany organizacji ruchu autobusu.

Opłaty za wjazd

📢 Za wjazd na Jezioro opłatę należy uiścić w DNIU POBYTU 📢

‼️ Nie ma obowiązku, by opłatę wykonać w ciągu 30 minut, godziny czy też innego czasu ‼️

📢 W przypadku kolejki do automatu można spokojnie poczekać, aż kolejka będzie mniejsza lub skorzystać z płatności w aplikacji o czym niżej piszemy. Przypominamy, że opłata musi być wykonana w DNIU POBYTU.

📢 NIE MA OBOWIĄZKU umieszczenia wydrukowanego biletu w miejscu widocznym w samochodzie. Sprawa z drukowaniem tego obowiązku na bilecie została zgłoszona do operatora automatów.

📢 Bilet należy zachować w przypadku np. źle wprowadzonego numeru rejestracyjnego w celu ewentualnych wyjaśnień.

📢 Za wjazd na Jezioro należy zapłacić w automacie do poboru opłat lub w jednej z dostępnych aplikacji:

🔵Anypark

🔵ePARK

🔵Flowbird

🔵mPay

🔵mobiParking

🔵SkyCash

Nowe Parkingi

Na terenie obiektu wyznaczone zostały 3 nowe "zielone parkingi":

1️⃣ ul. Żeglarska (skręt w lewo na wjeździe) przygotowany został duży zielony parking za Mariną. Parking wyznaczony po lewej stronie drogi oznaczony banerem.

2️⃣ ul. Żeglarska (skręt w lewo na wjeździe). Parking zorganizowany na terenach zielonych na których odbywać się będą Dni Tarnobrzega Wjazd na parking będzie możliwy ul. Żeglarską w prawo za Mariną w stronę deptaku. Wyjazd z parkingu drogą szutrową.

3️⃣ ul. Plażowa (skręt w prawo na wjeździe). Parking zorganizowany na terenach zielonych przed wjazdem na Cypel po lewej stronie drogi.

Oczywiście poza zielonymi parkingami do dyspozycji będą pozostałe parkingi znajdujące się na Jeziorze.

Prosimy jednocześnie o stosowanie się do poleceń służb mundurowych oraz osób, w tych dniach skierowanych do pomocy organizacyjnej.

Zmiana komunikacji ruchu autobusu lini 6

Komunikacja Miejska Tarnobrzeg informuje pasażerów, że w dniach 15 i 16 lipca 2023 autobusy linii 6 będą zawracały na przystanku Wisłostrada Jezioro 04 /taras widokowy/ i nie będą wjeżdżały na ul Żeglarską.

Przystanki: Żeglarska 02, Żeglarska 04, Żeglarska Marina 06 oraz Mickiewicza os. Miechocin 02 zostają wyłączone z ruchu.

Poniżej zdjęcie rozkładu jazdy.