Wiadomości z Tarnobrzega publikuje ponad 8 redakcji

Każdy ma swoje ulubione serwisy, do których lubi zaglądać po dawkę informacji o tym co dzieje się w jego okolicy. Niektórzy też ograniczają się tylko do tego, co zasugeruje im Facebook. W obu scenariuszach jest duża szansa, że nie zauważysz istotnej dla Ciebie informacji.

Tygodnik Nadwiślański, Radio Leliwa, TVL Telewizja Lokalna, Nad Wisłą 24, ITV Wisła czy Tarnobrzeg info - czy jesteś w stanie być na bieżąco z tym co aktualnie publikują?

Lokalne wiadomości w jednym miejscu

Zajrzyj do zakładki “Miasto” w aplikacji i na stronie Tu Tarnobrzeg, to właśnie tam możesz przeglądać wiadomości dotyczące miasta od lokalnych redakcji i nie tylko ;) Na jednej liście są nagłówki artykułów publikowanych zarówno od Tygodnika Nadwiślańskiego jak i Radio Leliwa. W te co Cię zainteresują po prostu klikasz i zostajesz przekierowany na stronę z artykułem, później przyciskiem wstecz znów możesz szybko wrócić do listy pozostałych tytułów. Nie musisz wchodzić w każdy serwis oddzielnie.

Tarnobrzeg w Radiu Zet - w aplikacji to zobaczysz

Prócz artykułów od lokalnych redakcji możesz przeglądać również materiały od mediów ogólnokrajowych, które napisały o naszym mieście. W ten sposób mogłeś już zobaczyć, że 16 marca napisało o wydarzeniu z Tarnobrzega Radio Zet, albo 4 marca Radio Eska udostępniło materiał na temat akcji Tu Tarnobrzeg - “Pobranie Apki da karmę w psie łapki” (było to miłe zaskoczenie nawet dla nas - pracowników Tu Tarnobrzeg :))

Niżej na zdjęciu zobaczysz jakie serwisy, poza lokalnymi, pisały ostatnio o Tarnobrzegu.

newsy tarnobrzeg

Wygodniej w aplikacji

Lubisz być na bieżąco z tym co dzieje się w Twoim mieście? Pobierz aplikację Tu Tarnobrzeg! Wystarczą tylko dwa kliknięcia aby zobaczyć wiadomości z Tarnobrzega. Oczywiście znajdziesz je też na naszej stronie, ale w aplikacji przeglądniesz je wygodniej i szybciej. Aplikację otwierasz ikoną z pulpitu komórki, stronę dopiero po wyszukaniu w przeglądarce.

Linki do pobrania aplikacji:

Pobierz z Google Play - Dla użytkowników androida
Pobierz z App Store - Dla użytkowników iphone’a

Wiadomości Tarnobrzeg na naszej stronie.