Na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury już czterdziesty trzeci raz odbędzie się Barbórkowa Drama Teatralna.

W tym roku do Tarnobrzega przyjadą cztery teatry, które zaprezentują swoje spektakle:

25 listopada na scenie w sali widowiskowej będzie można zobaczyć spektakl pt. " Lotto" Teatru Godejko. Jest to komedia rosyjskiego współczesnego dramatopisarza Wasilija Sigariewa. Wśród obsady znajdują się tacy aktorzy jak Jowita Budnik i Radosław Pazura.

Trzy dni później, 28 listopada, w Tarnobrzeskim Domu Kultury wystąpi Teatr Rębacz ze spektaklem pt. "Wieruszka, Twoja wymarzona pomoc domowa". Autorem i reżyserem komedii jest jest Marek Rębacz, który w ostatnich latach odpowiada za największe hity teatralne w Polsce. W obsadzie spektaklu są m.in.: Tomasz Ciachorowski, Paweł Burczyk czy Żaneta Kurcewicówna.

W Mikołajki będzie można zobaczyć spektakl Kampanii Teatralnej pt. Niemy Kelner". Jest to sztuka Harolda Pintera z pogranicza kryminału, thrillera i komedii. W tym spektaklu będzie można zobaczyć dwóch znakomitych aktorów: Piotra Szwedesa oraz Mikołaja Roznerskiego, którzy wcielą się w role gangsterów.

Jako ostatnia, 11 grudnia, zostanie zaprezentowana sztuka pt. "Judy" w reżyserii Sławomira Chwastowskiego. Szokująca, zabawna i wzruszająca historia gwiazdy Judy Garland, którą podziwiały miliony. W tę rolę wciela się ulubiona aktorka polskich widzów – Hanna Śleszyńska.

Bilety na spektakle będzie można kupić od 13 listopada, zarówno online jak i stacjonarnie w kasie.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ON-LINE:

od 13 listopada 2021 r., od godz. 12.00 na stronie internetowej

Wystarczy wybrać spektakl, miejsca, podać swoje dane i zapłacić kartą lub przelewem bankowym. Bilety na spektakle zakupione on-line należy samodzielnie wydrukować. W systemie sprzedaży biletów nie można dokonać rezerwacji, jak również nabyć biletu ze zniżką. W przypadku konieczności wystawienia faktury prosimy o kontakt telefoniczny.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW W KASIE:

od 15 listopada 2021 r., w Dziale Organizacji Imprez w dni powszednie z wyłączeniem sobót i niedziel w godz. 8.30 – 15.30.

Tarnobrzeski Dom Kultury nie prowadzi rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych, zakładów pracy i osób indywidualnych.

Informacje: TDK – Dział Organizacji Imprez, tel. 15 822 21 10 wewn. 32.