Przed nami kolejna edycja tarnobrzeskiego festiwalu muzycznego MROCKFEST, który odbywa się tradycyjnie w Tarnobrzeskim Domu Kultury. W tym roku jego termin przypada na 16 października.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dzięki darmowej wejściówce, którą będzie można odebrać w Tarnobrzeskim Domu Kultury od 4 października. Obowiązuje limit wejść - biletów jest przygotowanych 150.

Przy bramce, zamiast opłaty za bilet, będzie można wrzucić dowolną kwotę do puszek wolontariuszy z Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia "Chrońmy Zwierzęta" Schronisko u Machowiaków. Jest to oczywiście dobrowolna forma wsparcia.

Line-up Mrockfestiwal 2021

W tym roku, na scenie festiwalu pojawią się takie zespoły jak:

IZZY AND THE BLACK TREES – poznański kwartet grający muzykę, w której łączy się nastrojowa americana z post-punkową energią.

FERTILE HUMP – warszawski duet grający piosenki bluesowo-rockowe. W skład zespołu wchodzą: Tomek Szkiela (znany również jako lider grupy The Stubs) oraz Magda Kramer.

EYE FOR AN EYE – polski zespół grający hardcore/punk, założony w Bielsku-Białej w 1997 roku

THE PAU - projekt polskiej piosenkarki pochodzącej z Koszalina, który powstał w 2015 roku. Paulina Dudek, bo tak nazywa się jego założycielka, jest również multiinstrumentalistką, kompozytorką, autorką tekstów i przedstawicielką punk rocka. Supportowała trasę koncertową zespołu Ørganek

DIARY OF LAURA PALMER – grupa wywodząca się z Lublina, powstała w 2013 roku. Założyli ją ludzie od lat związani z lubelską sceną punkową, wcześniej grający w takich zespołach jak: Antichrist, Juliette, The Bold And The Beautiful, [peru] czy Kaldera.

Festiwal dofinansowany z budżetu Miasta Tarnobrzega.