Bardzo cieszymy się, że nasza aplikacja została zauważona przez lokalne media. Fakt, że napisał o nas Tygodnik Nadwiślański, czy Radio Leliwa i TVL zaprosiło do nagrania wywiadu jest nie tylko miły, ale motywuje do dalszej pracy!

Zaczęło się od krótkiej notki na temat projektu Małe Miasta, która pojawiła się na stronie Urzędu Miasta Tarnobrzega (można ją podejrzeć TU), zaraz po niej wszystkie ważniejsze lokalne media dały znać o działaniu naszej aplikacji.

Najpierw 11 lutego, Tomek - twórca aplikacji, jako nasz reprezentant, odwiedził studio TVL, aby opowiedzieć co nieco o samym projekcie i tym skąd wziął się na niego pomysł. Na pewno nie było to dla niego proste zadanie, bo przed kamerą w tak ważnej roli, stanął pierwszy raz w życiu. Mimo wszystko poradził sobie naprawdę dobrze i warto obejrzeć tę wypowiedź. Nagranie możesz zobaczyć pod tym linkiem.

Kolejna wieść na temat już samej aplikacji rozeszła się po jej tysięcznym pobraniu. Napisał o nas wtedy m.in. Urząd Miasta, portal Nad Wisłą 24 oraz Tarnobrzeg.info. Tę informację prasową można przeczytać m.in. tutaj.

Ogromnym docenieniem naszej pracy stało się pojawienie informacji na nasz temat w dwóch kolejnych mediach, z najszerszym zasięgiem wśród mieszkańców Tarnobrzega, a mianowicie w Tygodniku Nadwiślańskim oraz w Radiu Leliwa.

W numerze Tygodnika Nadwiślańskiego z dnia 25 lutego pojawił się artykuł zatytułowany “Niezbędnik każdego Tarnobrzeżanina”, który nie tylko opisuje samo działanie naszej aplikacji, ale również opowiada o początkach rozwijającego się pomysłu. Gdybyś był jego ciekawy można go przeczytać jedynie poprzez kupienie odpowiedniego wydania gazety na stronie sklepu Tygodnika Nadwiślańskiego. Dla zachęty, kosztuje on taniej niż wydanie papierowe, bo jedyne 2,50 ;)

Również tego samego dnia co wydanie Tygodnika pojawiło się w Radiu Leliwa nagranie wywiadu z Tomkiem. Jeśli przegapiłeś tę audycję to nic straconego! Można ją odsłuchać na stronie Radia Leliwa.

Mamy nadzieję, że nasza aplikacja nie zawiedzie i będzie jeszcze o niej głośno. Jak to się stanie, na pewno damy Ci o tym znać!