Wake Park Jezioro Tarnobrzeskie

ul. Plażowa 37, Tarnobrzeg

Wake Park na Jeziorze Tarnobrzeskim to niezwykłe miejsce dla osób lubiących nie tylko aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, ale także sporty wodne. W parku znajduje się wiele atrakcji dla wielbicieli bardziej ekstremalnych aktywności takich jak narty wodne, wakeboarding czy supboardingu oraz dla osób szukających klimatycznego miejsca na wypoczynek.

Oferta Wake Parku Jezioro Tarnobrzeskie

Wake Park na Jeziorze Tarnobrzeskim oferuje 2 tory o długościach 440 i 380 metrów wraz z przeszkodami na wodzie oraz dwoma możliwościami startu: z wody lub trapu! Odwiedzający to miejsce mogą spróbować swych umiejętności w takich sportach jak:

  • Wake Board
  • Narty Wodne
  • Windsurfing
  • Sup Boarding
  • Wake Tubing

Można również skorzystać z wypożyczalni kajaków oraz boiska do siatkówki plażowej.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu dla początkujących, średnio-zaawansowanych i profesjonalistów w wielu rozmiarach. Dla waszego bezpieczeństwa dostępne są również kamizelki i kaski.

Wake Beach Bar

Wake Park Jezioro tarnobrzeskie to nie tylko miejsce gdzie można uprawiać sporty ekstremalne, ale również klimatyczny bar nad jeziorem. Wielkim plusem tego miejsca jest bezpośredni dostęp jeziora dzięki czemu można z zamówionymi napojami usiąść na plaży przy stoliku pod parasolem hawajskim lub po prostu na piasku.

Poza samymi napojami, goście lokalu mogą również zamówić coś do jedzenia. W menu znajdziemy popularne szybkie dania jak zapiekanki oraz frytki, a także coś innego jak naleśniki.

Mieszkanką tego miejsca jest już sławna w Polsce Gęś Pipa, która pojawiła się w wiadomościach TVN-u oraz na Instagramie w relacji profilu Make Life Harder!

Cennik Wake Parku

Ceny zależą od ilości czasu wynajęcia toru oraz sprzętu. Można zdecydować się również na wykupienie lekcji z instruktorem. Dostępne są rownież karnety, które pozwalają zaoszczędzić przy większej ilości sesji.

Aktualny cennik i wszystkie informacje można znaleźć na oficjalnej stronie Wake Parku

Dojazd do Wake Parku

Do Wake Parku na Jeziorze Tarnobrzeskim można dojechać rowerem, samochodem lub w sezonie wakacyjnym komunikacją miejską. Za wjazdem nad Jezioro należy kierować się na prawo.

Strzelnica LOK GROM
ul. Strzelecka 6

Zobacz szczegóły

Wodny Park Rozrywki - Waterfun
ul. Żeglarska 1

Wodny Park Rozrywki - Waterfun to miejsce pełne wrażeń i zabawy dla dzieci. Atrakcje Wodnego Parku … Czytaj dalej

Fabryka Zabawy
Fabryka Zabawy
atrakcje
Fabryka Zabawy
Park Handlowy Tarnobrzegul. Kwiatkowskiego 8

Zobacz szczegóły

Ścianka Wspinaczkowa MOSiR
Aleja Niepodległości 2

Aby móc skorzystać z obiektu, każdy zainteresowany musi zapoznać się ze stosownym regulaminem, podp… Czytaj dalej

Galeria Malarstwa Alfonsa Karpińskiego
Stalowa Wola

Pierwsza w kraju galeria malarstwa Alfonsa Karpińskiego, jednego z czołowych twórców okresu Młodej … Czytaj dalej

Zobacz więcej