Imprezy

Dni Tarnobrzega 2023

ul. Żeglarska, Tarnobrzeg

Najważniejsze informacje

Początek Piątek, 21 lipca, godz. 16:00
Zakończenie Niedziela, 23 lipca, godz. 21:00

Przed nami trzy dni pełne dobrej muzyki, wspaniałych atrakcji i świetnej zabawy. Dni Tarnobrzega 2023 - w nowej, dłuższej odsłonie!

Kiedy i gdzie Dni Tarnobrzega 2023?

To wyjątkowe wydarzenie dla naszego miasta odbędzie się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, w weekend od 21 do 23 lipca. W tym roku impreza potrwa aż 3 dni!

Kto wystąpi na Dniach Tarnobrzega?

Na scenie zaprezentują się znani i lubiani artyści z różnych gatunków muzycznych. Znajdzie się coś dla dla fanów rocka, alternatywy, funky, jazzu, bluesa czy muzyki tanecznej i pop. Wśród zaproszonych gwiazd znajdują się takie osobowości jak Myslovitz, Stachursky, Cleo, Wojciech Gąssowski, De Mono. Poza nimi na imprezie wystąpią również Moriah Woods, The Stubs, Komety, Brand New Trio, B.L.U.E oraz Abba Cover Band i Feromon. Podczas Festiwalu nie zabraknie również przedstawicieli tarnobrzeskiej sceny muzycznej, w tym debiutujących na dużej scenie młodych wykonawców - Strefa Jazz oraz promujących swój drugi album Ian Boon & The Music

Na zakończenie pierwszego dnia, odbędzie się After Party z DJ-em KarateKnur w KAMA Park. Impreza ma potrwać do 1 w nocy.

Program Dni Tarnobrzega 2023

Piątek 21 lipca 2023
16:00 Strefa Jazz
17:00 Ian Boon & The Music
18:00 Moriah Woods
19:00 The Stubs
20:00 Komety
21:00 Myslovitz
22:00 After Party w KAMA PARK (Więcej szczegółów na temat After Party TUTAJ)

Sobota 22 lipca 2023
17:00 Abba Cover Band
18:30 Stachursky
20:00 Cleo
22:00 Feromon

Niedziela 23 lipca 2023
15:00 Rozśpiewana niedziela dla dzieci
16:00 Brand New Trio
17:00 B.L.U.E
18:30 Wojciech Gąssowski
20:00 De Mono

Program można zobaczyć również na plakacie na samym dole.

Bądź na bieżąco z informacjami o wydarzeniach w naszym mieście! Pobierz bezpłatną aplikację Tu Tarnobrzeg. Dla Androidów w sklepie Google Play, dla iPhonów w App Store

Dojazd na Dni Tarnobrzega

Jak podało tarnobrzeskie MPK w dniach 21, 22 i 23 lipca 2023 roku (pt - ndz) będzie kursowała BEZPŁATNA LINIA SPECJALNA dowożąca i odwożąca pasażerów na trasie: Grota Roweckiego - Sokola - 1 Maja - Mickiewicza - Jezioro Tarnobrzeskie TARAS WIDOKOWY (powrót w kolejności odwrotnej).

Poniżej można zobaczyć rozkład jazdy.

rozkład jazdy

WAŻNE! Autobusy linii "6" będą zawracały na przystanku Wisłostrada Jezioro 04 (Taras widokowy) i nie będą wjeżdżały na ulicę Żeglarską.

Przystanki: Żeglarska 02, Żeglarska 04, Żeglarska Marina 06 oraz Mickiewicza os. Miechocin 02 zostają wyłączone z ruchu.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 15 814 18 18 oraz na stronie internetowej MPK

Inne atrakcje

Podczas trzydniowej imprezy znaleźć można będzie też wiele innych atrakcji, w tym wesołe miasteczko i szeroką ofertę stoisk gastronomicznych. W sobotę, 22 lipca, przewidziano wielką, kolorową zabawę - Holi Święto Kolorów. Organizatorzy przewidzieli również specjalne atrakcje dla najmłodszych na 'Rozśpiewanej niedzieli dla dzieci

Szczegóły na temat Holi Święto Kolorów - TUTAJ.

O Artystach

Myslovitz

Polski zespół rockowy, który aktualnie jest w trasie koncertowej ze swoją nową płytą zatytułowaną "Wszystkie narkotyki świata". Dla wielu wielbicieli Myslovitz, spotkanie w Tarnobrzegu, będzie świetną okazją do zobaczenia zespołu z nowym wokalistą Mateuszem Parzymięsą.

Poniżej zobaczycie utwór promujący płytę:

Stachursky

Rozsławiony takimi hitami jak "Typ Niepokorny", "Z każdym Twym oddechem" czy "Za każdy dnień, za każdy szept". Co ciekawe, na Youtubie, żaden z tych utworów nie zyskał takiej popularności jak teledysk opublikowany przez wokalistę 5 lat temu "Szampan i truskawki".

Cleo

2 czerwca odbyła się premiera nowej piosenki Cleo KARMINOWE USTA. Inspirowana muzyką ludową Polską, Ukraińską i Białoruską. Na pewno pojawi się na koncercie!

Wojciech Gąssowski

Starszej publiczności nieb trzeba przedstawiać tego wokalisty, a młodszym osobom na pewno skojarzy się z takim utworem jak "Gdzie się podziały tamte prywatki?".

De Mono

De Mono zagra na zakończenie Dni Tarnobrzega o godz. 20:00. Jak widać w relacjach z koncertów zespołu, można spodziewać się dużo wspólnego śpiewania takich utworów jak "Póki na to czas", "Kochać to nie znaczy" czy "Jak statki na niebie".

Galeria

Gentlemen w Szkocji                           WIECZÓR DEGUSTACYJNY WHISKY
Gentlemen w Szkocji WIECZÓR DEGUSTACYJNY WHISKY

16 marca, godz. 18:00

Kilińskiego 11, Mielec, Mielec

Teatr: Sklep z facetami - Komedia teatralna
Teatr: Sklep z facetami - Komedia teatralna

23 marca, godz. 19:00

Samorządowy Ośrodek Kultury, Nowa Dęba

Maraton diuny w Kinie Helios
Maraton diuny w Kinie Helios

1 marca, godz. 21:30

Kino Helios, Stalowa Wola

Beltaine - koncert
Beltaine - koncert

16 marca, godz. 18:00

Dom Katolicki, Sandomierz

Koronkowe Niebo - Wielki Finał
Koronkowe Niebo - Wielki Finał

21 marca

Plac A. Surowieckiego, Tarnobrzeg

Zobacz więcej