Aktywnie

Enea Energetyczny Półmaraton

Wioska obok Elektrowni ENEA w Połańcu, Połaniec

Najważniejsze informacje

Początek Sobota, 30 września, godz. 12:00

30 września 2023 r. Stowarzyszenie Running Połaniec wraz z Enea Elektrownia Połaniec po raz kolejny zapraszają do udziału w wydarzeniu sportowym po tytułem „Enea Energetyczny Półmaraton 2023” w miejscowości Tursko Małe, gmina Połaniec.

Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Dnia Energetyka. Zaplanowano zawody na dystansie półmaratonu oraz marsz Nordic Walking na dystansie około 8 km.

Dodatkową kategorią rywalizacji będą oficjalne Mistrzostwa Polski pracowników Grupy Kapitałowej ENEA. Wydarzenie nawiązuje do biegów organizowanych z okazji Dnia Energetyka w Połańcu w latach 90-tych.

Szacowany udział uczestników to około 150 osób. Trasa biegu jak i marszu przebiegać będzie przez malowniczy las turski, gdzie stacjonował legendarny oddział partyzancki AK „Jędrusie” w czasie II wojny światowej. Kolejną atrakcją dla zawodników jest część trasy, która przebiegać będzie przez rezerwat przyrody Zamczysko Turskie w sąsiedztwie Enea Elektrowni Połaniec.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki współpracy z Nadleśnictwem Staszów, Miastem i Gminą Połaniec i Domem Dziecka w Skopaniu.

Szczegóły i regulamin na stronie Chronotex.pl

[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"
[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"

4 października, godz. 20:00

Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Przybysławice

Zobacz więcej