Aktywnie

GRUDNIOWE WARSZTATY Z JORGE DE LAS HERAS & ŁUKASZ MIDURA

ul. Henryka Sienkiewicza 38A, Tarnobrzeg

GRUDNIOWE WARSZTATY Z JORGE DE LAS HERAS & ŁUKASZ MIDURA

Najważniejsze informacje

Początek Niedziela, 5 grudnia, godz. 16:00
Cena 60.00 PLN
Miejsce Fitness Klub Fitneska

Opis

Workshops plan
5.12.2021.( Niedziela)
Godzina od 16:00 do 19:00
Cena za 3 h warsztów 60. 00 zł

Jorge
1h - Basic techniques of body management:
- breathing
- allinement
Łukasz
1.5h - control your body and create your move
- body control - isolations
- introduction to bodymovement
Jorge
0:30 - How to restore your body after efford
Final relax

Jorge Curieses de las Heras
Studiował filozofię na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie i na Uniwersytecie Padewskim (Włochy) ze specjalnością filozofia sztuki. Jest również absolwentem Centrum Nowych Twórców w Madrycie, gdzie kształcił się w zakresie aktorstwa dramatycznego. Przez dwanaście lat był dyrektorem artystycznym dwóch teatrów w stolicy Hiszpanii: La Escalera de Jacob i Teatros Luchana. Swoje zainteresowanie teatrem sakralnym i filozofią religii poszerzał poprzez liczne podróże do Indii, Birmy i Bali oraz wieloletnią praktykę jogi.

Studiował różne metody:

Yoga Shivananda, Madryt, 4 lata
Shadak, Szkoła medytacji Ramiro Calle w Madrycie, 2 lata
Árati Yoga, Madryt, 2 lata
Ashtangha Yoga, Madryt, 1 rok

Wreszcie swoje miejsce znalazł w szkole hatha jogi integralnej Aushadhi, prowadzonej przez Evę Espeitę i Martę Espeitę w Madrycie, gdzie oprócz codziennej praktyki i odosobnień, przez cztery lata zgłębiał swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach: Metoda medytacji Antar Mouna (Cisza wewnętrzna), Hatha joga integralna, Kundalini joga i Kriya joga. Uwieńczeniem tego procesu były dwa lata pracy jako nauczyciel jogi i medytacji w Aushadhi.

Łukasz Midura
Taniec wypełnia jego całe życie. Zaraza pasją do Salsy od wielu lat. Uśmiechnięty, otwarty i pełny energii przekazuje swoją wiedzę zarówno początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym tancerzom. Jako tancerz turniejowy uzyskał najwyższa klasę "S" w Salsie (IDO) wygrywając 7 razy mistrzostwa Polski ( między innymi w kategoriach Salsy Solo mężczyzn i Salsy w parach dorosłych) oraz wielokrotnie reprezentował kraj na Mistrzostwach Europy i Świata, gdzie wywalczył 6 miejsce w Salsie w Parach (Sankt Petersburg) oraz wicemistrzostwo Europy (Płock).

Jako instruktor i performer prowadził i prowadzi zajęcia oraz występuje na wielu krajowych i zagranicznych festiwalach takich jak Hamburg International Salsa Festival, Ełk Latin Festival, Latino Festiwal itd.) oraz na wyjazdowych warsztatach w Casenatico (Włochy) czy Lloret del Mar (Hiszpania). Był tancerzem w ogólnopolskim spektaklu ,,7 wesel i co dalej" reżyserowanym przez Adama Kuze. Spektakl cieszył się bardzo dużą popularnością i był grany dwukrotnie w Łodzi.

Info: Klub Fitneska

Otwarcie Ścianki wspinaczkowej w Tarnobrzegu!
Kabarety Hrabi i Ani Mru Mru – już są bilety
Klaster Lasowiacki zaprasza na wirtualny Jarmark