Konkursy / Turnieje / Zawody

Konkurs dla seniorów- "Fotografie z dawnej pracy "

Tarnobrzeg

Konkurs dla seniorów- "Fotografie z dawnej pracy "

Najważniejsze informacje

Początek Czwartek, 21 lipca
Zakończenie Niedziela, 16 października
Miejsce Tarnobrzeg, Tarnobrzeg

Opis

"Fotografie z dawnej pracy" – atrakcyjny konkurs dla osób 50+

Wyposażenie miejsc pracy bardzo zmieniło się na przestrzeni lat. Kiedyś technologia nie odgrywała takiej roli jak ma to miejsce teraz. Portal Aplikuj.pl organizuje konkurs dla osób, które w swojej kolekcji posiadają zdjęcia z czasów swojej kariery zawodowej, która przypadała na okres PRL i pierwsze lata nowego ustroju. Jeśli masz 50+ lat i mieszkasz w województwie podkarpackim/ lubelskim to zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Konkurs ma na celu przypomnieć, jak wyglądały dawne zajęcia zawodowe Polaków. Chcielibyśmy zobaczyć, jak wyglądała praca tych, którzy dziś prawdopodobnie odpoczywają już na zasłużonej emeryturze. Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy i zamieścić w nim maksymalnie 3 wybrane przez siebie zdjęcia wraz z krótkim opisem stanowiska https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie Zgłoszenia można dokonać samodzielnie lub z pomocą bliskiej osoby. Termin nadsyłania fotografii mija 16 października 2022 r.

Konkurs odbywa się online, co gwarantuje bezpieczeństwo uczestników jak i organizatorów. Do wygrania atrakcyjne nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów.  Oprócz tego gwarantujemy świetną zabawę i stworzenie czegoś wyjątkowego, czym jest galeria pokonkursowa.

Więcej informacji na temat konkursu tutaj.

Premiera pisma historycznego „Tygodnik Nadwiślański. Historia – Zdarzyło się nad Wisłą i Sanem”.
Przegląd zajęć pozaszkolnych dla dzieci w Mielcu