Koncerty

Metal Pod Palmami vol. IV 🏝️

ul. Plażowa, Tarnobrzeg

Najważniejsze informacje

Początek Sobota, 6 lipca, godz. 18:00
Strona wydarzenia https://www.facebook.com/even…

Czwarte wydanie najpopularniejszej serii koncertów nad Machowem! 🔥🤘🔥

Kolejna edycja Metalu Pod Palmami w tarnobrzeskim Wake Parku nad jeziorem powraca! Już w sobotę 6go lipca wystąpią dla was Blindfolded, Sick Saints, Iron Head i słowacki Acid Force! 🌴🌴🌴

Start planowany jest o godzinie 18:00, jednak zapraszamy bardzo serdecznie wcześniej wygodnie się rozsiąść na leżakach i spróbować bardzo dobrego piwa na plaży z widokiem na piękne tarnobrzeskie jezioro.

Drzwi: 17:00

Start: 18:00

Cena biletu: 40zł

Rozpiska:

IRON HEAD

SICK SAINTS

BLINDFOLDED

ACID FORCE


ACID FORCE

Szybka i bezkompromisowa thrash metalowa kapela ze Słowacji z miejscowości Banská Bystrica. Od momentu założenia w 2014 roku zespół nagrał dwie płyty - Atrocity For The Lust (2017) i World Targets In Megadeaths (2023) i EPkę Towards The Nuclear Load w 2015.

https://www.facebook.com/acidforcethrash

https://www.instagram.com/acidforcethrash

https://acidforce.bandcamp.com/


BLINDFOLDED

Młody, pięciosobowy zespół grający muzykę z pogranicza gatunków takich jak Death/Black/Thrash Metal z elementami progresywnymi. Cechuje ich świeże podejście do muzyki metalowej, duża ilość energii, brutalności i niebanalne melodie. Tekstami i muzyką eksplorują motywy dotyczące mitologii, religii, historii i ściśle powiązanymi z nimi problemami ludzkiej psychiki.

https://www.facebook.com/blindfolded.band1

https://www.youtube.com/channel/UCiRmjOmyJwLQkAjmhi4GJw


SICK SAINTS

Nowo powstała krakowska grupa rockowa charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie.

https://www.facebook.com/sicksaints.music

https://www.instagram.com/sicksaints.band


IRON HEAD

Ich muzyka to szybkie cięte riffy, potężna sekcja rytmiczna oraz gitarowe harmonie, a wszystko to w całość spaja wyjątkowe połączenie damskiego wokalu ze scream’em. Aktualnie promują ich debiutancki album "Dzień za dniem" regularnie koncertując w Polsce i za granicą. Stylistycznie czerpią garściami z wielu gatunków, począwszy od klasycznego heavy metalu, przez metalcore, na hardcore/punk'u kończąc. Na swoim koncie mają m. in. finał Antyfestu Antyradia 2023 i Przeglądu Cieszanów Festiwal 2023.

https://www.facebook.com/IronHeadPL

https://www.instagram.com/IronHeadPL

Galeria

[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"
[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"

4 października, godz. 20:00

Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Przybysławice

Zobacz więcej