Inne

Modelarskie Podsumowanie Sezonu - Tarnobrzeg 2021

ul. Kopernika 49, Tarnobrzeg

Modelarskie Podsumowanie Sezonu - Tarnobrzeg 2021

Najważniejsze informacje

Początek Sobota, 4 grudnia, godz. 08:00
Miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

Opis

Miasto Tarnobrzeg, Zespół Szkół nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Modelarze Tarnobrzescy i zaprzyjaźnieni zapraszają na MODELARSKIE PODSUMOWANIA SEZONU - TARNOBRZEG 2021

DATA
04.12.2021 – impreza jednodniowa
Początek – w sobotę o godz. 8.00
Zakończenie – w sobotę o godz. 17.00
(Przyjmowanie modeli i urządzanie stoisk indywidualnych, klubowych i handlowych będzie możliwe w piątek od godz. 17.00)

Podczas MODELARSKIEGO PODSUMOWANIA SEZONU odbędzie się Wystawa modelarska, Giełda Modelarska, Warsztaty modelarskie oraz III OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELARSKI.

WYSTAWA MODELARSKA
To właściwie szereg wystaw klubów i modelarzy indywidualnych. Każdy, kto zechce pochwalić się swoim modelarskim dorobkiem i zgłosi ten fakt organizatorom, będzie miał zapewnione miejsce na swoją indywidualną wystawę. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z tej formy prezentacji. Tu chwalenie się jest bardzo mile widziane. To samo odnosi się do Klubów Modelarskich.

GIEŁDA MODELARSKA
Zapraszamy sklepy modelarskie i indywidualnych sprzedawców. Od uczestników Giełdy nie będą pobierane żadne opłaty. Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest zgłoszenie uczestnictwa do dnia 30 listopada 2020 r. Nie znaczy to, że ktoś kto zgłosi się w ostatniej chwili lub w dniu imprezy zostanie odesłany z kwitkiem. Może jedynie zostać poproszony o radzenie sobie w miarę własnych możliwości.

WARSZTATY MODELARSKIE
Aby umilić czas uczestnikom i gościom imprezy, przygotowujemy warsztaty – prelekcję dotyczącą tematyki modelarskiej. W jej ramach zaprezentowane zostaną nowoczesne techniki wykonywania modeli. Warsztaty będą miały charakter otwarty i interaktywny. Będą dotyczyły jednego zagadnienia i potrwają do chwili wyczerpania tematu. Nie będą rejestrowane, więc będzie można swobodnie pytać, oglądać i spróbować swoich sił na miejscu. Dokładna tematyka, nazwisko prelegenta i godzina rozpoczęcia zostaną podane w najbliższym czasie.

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELARSKI MPS TARNOBRZEG 2021

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni w klubach. Zgłoszenie modelu do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Indywidualne sprawy należy uzgadniać z organizatorami. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej do dnia 02.12.2021 do godziny 24:00.

Więcej informacji na temat konkursu oraz samego wydarzenia można znaleźć na stronie Modelwork

Galeria

Otwarcie Ścianki wspinaczkowej w Tarnobrzegu!
Kabarety Hrabi i Ani Mru Mru – już są bilety
Klaster Lasowiacki zaprasza na wirtualny Jarmark