Koncerty

[ZMIANA TERMINU] Koncert Błażej KRÓL

Przybysławice 34, Przybysławice

Najważniejsze informacje

Początek Sobota, 13 kwietnia, godz. 20:00
Strona wydarzenia https://www.facebook.com/even…

Informacje od Organizatora:

PIĄTKOWY KONCERT BŁAŻEJA KRÓLA PRZENIESIONY NA 13 IV 2024 r. g. 20.00 !!! Wszystkie zakupione bilety🎟🎟 zachowują oczywiście ważność. Osoby, które jednak będą chciały je zwrócić, proszone są o maile lub smsy z nazwiskiem, z którego przyszedł przelew, kwotą i nr konta do zwrotu pieniążków. Kontakt: 604 287 125 lub [email protected]

Błażej KRÓL, mimo swojego młodego wieku, ma na swoim koncie już 9 nagranych albumów w tym 7 solowych płyt i dwa krążki nagrane z zespołem "Kawałek Kulki"

Ostatni album artysty ukazał się 9 Il tego roku, w jego 39 urodziny i nosi tytuł " W każdym (polskim) domu". Album ten promuje trasa "Błażej KRÓL w każdym polskim mieście" - a my, chociaż na wsi, jakoś się wpisaliśmy w ten koncertowy program. W tym roku również zespół KULT grając trasy w największych polskich miastach, dzień później zawita na Wichrowe - chyba niebawem przyjdzie nam burmistrza wybierać, a nie sołtysa.

Błażej KRÓL - kompozytor, aranżer, autor tekstów i kochający mąż, który w zeszłym roku świętował 10 lecie swojego małżeństwa, przy każdej okazji podkreśla, że Iwonka jest jego inspiracją i muzą, która w zespole gra na klawiszach i pięknie męża wspiera głosowo w chórkach.

Początek koncertu g. 20.00

Bilety w przedsprzedaży 90 zł., w dniu koncertu 110.

Sprzedaż biletów, rezerwacja pokoi - 604 287 125 lub [email protected]

Galeria

[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"
[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"

4 października, godz. 20:00

Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Przybysławice

Zobacz więcej