Na scenie

Spektakl pt. WIERUSZKA Twoja wymarzona pomoc domowa

ul. Słowackiego 2, Tarnobrzeg

Spektakl pt. WIERUSZKA Twoja wymarzona pomoc domowa

Najważniejsze informacje

Początek Niedziela, 28 listopada, godz. 17:00
Cena 75.00 PLN
Miejsce Tarnobrzeski Dom Kultury

Opis

W ramach XLIII Barbórkowej Dramy Barbórkowej na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury wystąpi Teatr Rębacz ze spektaklem pt. "WIERUSZKA Twoja wymarzona pomoc domowa"

Autor i reżyseria: Marek Rębacz

Obsada: Tomasz Ciachorowski, Lech Dyblik, Paweł Burczyk, Klaudia Kuchtyk, Kinga Pędzińska, Żaneta Kurcewicówna

Najnowsza komedia Marka Rębacza, autora największych hitów teatralnych w Polsce. Janek (lekarz) i Adam (prawnik), są szwagrami. Jako dojrzali mężczyźni wiodą ustabilizowane życie rodzinne. I oto Adam, wracający z podróży służbowej na Ukrainę, zapowiada przyjazd poszukującej pracy dziewczyny (Wieruszki), która idealnie nadawać się będzie na pomoc domową. Obaj panowie, oczami wyobraźni, widzą już siebie siedzących w ogrodzie, z wykwintnymi drinkami w dłoniach i Wieruszkę usługującą im na każdym kroku. Rzeczywistość bywa czasem piękniejsza niż wyobrażenia – Wieruszka okazuje się dziewczyną o zjawiskowej urodzie. Role odwracają się i to obaj panowie nadskakują Wieruszce, wyręczając we wszystkich pracach domowych. Zakochują się w dziewczynie, rywalizują o jej względy, zwłaszcza, że ta okazuje się potomkinią kresowej arystokracji. Oczywiście żony Janka i Adama nie pozostają dłużne i również knują swoją intrygę. Dodatkowe zamieszanie wprowadza niechciany gość – wujek i opiekun Wieruszki.

28 listopada 2021 r. odbędą się dwa spektakle w godzinach: 17.00 i 19.30 cena biletu: 75 zł czas spektaklu: 90 minut, 1 przerwa

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ON-LINE:

od 13 listopada 2021 r., od godz. 12.00 na stronie internetowej

Wystarczy wybrać spektakl, miejsca, podać swoje dane i zapłacić kartą lub przelewem bankowym. Bilety na spektakle zakupione on-line należy samodzielnie wydrukować. W systemie sprzedaży biletów nie można dokonać rezerwacji, jak również nabyć biletu ze zniżką. W przypadku konieczności wystawienia faktury prosimy o kontakt telefoniczny.

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW W KASIE:

od 15 listopada 2021 r., w Dziale Organizacji Imprez w dni powszednie z wyłączeniem sobót i niedziel w godz. 8.30 – 15.30.

Tarnobrzeski Dom Kultury nie prowadzi rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych, zakładów pracy i osób indywidualnych.

Informacje: TDK – Dział Organizacji Imprez, tel. 15 822 21 10 wewn. 32.

Tygodniowy Przegląd Wydarzeń (6-12 grudnia)
Tygodniowy Przegląd Wydarzeń (29 listopada do 5 grudnia)
Tygodniowy Przegląd Wydarzeń (22-28 listopada)