Warsztaty / Zajęcia

Warsztaty sztuka prezentacji i autoprezentacji

ul. Opatowska 19, Sandomierz

Warsztaty sztuka prezentacji i autoprezentacji

Najważniejsze informacje

Początek Poniedziałek, 2 sierpnia, godz. 18:00
Cena bezpłatne
Miejsce Widnokrąg

Opis

Serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe z cyklu Sandomierz Fashion Street, które będzie poświęcone prezentacji i autoprezentacji. Poprowadzi je doświadczona prezenterka – Aleksandra Gronek-Piotrowska W myśl zasady „najpierw Cię widzą, potem słyszą, a potem rozumieją” dowiecie się jak pracować nad sobą by dobrze się zaprezentować.

udział bezpłatny

OLA GRONEK-PIOTROWSKA

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, z ponad 10 letnim doświadczeniem. Aktualnie prowadzi m.in. telewizyjny program kulturalny i serwis informacyjny dla TVP. W przeszłości związana z prasą, radiem i stacjami telewizyjnymi - TVN, TTV, National Geographic.

Dodatkowo swoim doświadczeniem dzieli się ze studentami. A umiejętności prezenterskie wykorzystuje także w pracy konferansjera. Praca w telewizji jest dla niej pasją, którą czuje, wyraża, która daje jej radość, inspiruje, motywuje i zachęca do rozwoju.

Ze względu na limit osób związany z Covid-19 decyduje kolejność przybycia na spotkanie lub wcześniejsza rezerwacja miejsca poprzez mail [email protected]

Galeria

Przegląd weekendowy na 24-26.09. w Tarnobrzegu i okolicach
Zapisy na 43. Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera
Nowa wystawa w "Galerii Okno"