Mobilna Gra Miejska

O co chodzi w Mobilnej Grze Miejskiej?

Mobilna Gra Miejska to wydarzenie skierowane do mieszkańców Tarnobrzega. Naszym celem jest zapewnienie ciekawej rozrywki zarówno starszym jak i młodszym tarnobrzeżanom, promując przy tym aktywność fizyczną, kulturę i lokalny patriotyzm. Zasady są proste:

 • Wykonuj zadania przygotowane przez Organizatorów
 • Zdobywaj wirtualne odznaki oraz punkty
 • Wymieniaj punkty na nagrody ufundowane przez naszych Partnerów

Wspólna zabawa trwać będzie od czerwca aż do końca sierpnia, a pula zadań, odznak i nagród będzie powiększana wraz z upływem czasu.

Regulamin Mobilnej Gry Miejskiej znajdziesz tutaj. Dołączając do gry poprzez zeskanowanie kodu QR akceptujesz jego zasady warunki.

Jak dołączyć

Jak dołączyć do gry?

Aby rozpocząć zabawę, musisz pobrać aplikację mobilną Tu Tarnobrzeg, a jeśli już ją masz, upewnij się, że jest aktualna.

Przejdź do sklepu Google Play jeśli posiadasz telefon z systemem Android, lub do App Store jeśli jesteś posiadaczem urządzenia z jabłuszkiem.

Po zainstalowaniu aplikacji załóż konto i zaloguj się, abyśmy mogli śledzić Twoje postępy, a Twoja nazwa użytkownika pojawiła się w naszym Rankingu Gry Miejskiej.

Gdy masz już aplikację i konto użytkownika, wykonaj jedno z przygotowanych zadań docierając do kodu QR i skanując go za pomocą aplikacji mobilnej.

Odznaki

Odznaki i Zadania

Najważniejsza część naszej gry to zadania i odznaki. Zadania różnią się poziomem skomplikowania, a co za tym idzie punktacją. Najczęściej dotyczą odwiedzenia danej lokalizacji, ale pojawią się też bardziej ambitne, angażujące mieszkańców w lokalne wydarzenia, akcje społeczne czy charytatywne. Potwierdzeniem wykonania zadania jest zeskanowanie kodu QR za pomocą aplikacji mobilnej Tu Tarnobrzeg.

Co musisz wiedzieć o zadaniach i odznakach?

 • Zdobycie odznaki może wymagać wykonania jednego lub wielu zadań jednocześnie. Szczegóły znajdziesz w opisie odznaki.
 • Potwierdzeniem wykonania zadania jest zeskanowanie kodu QR. Jeśli kod QR zaginął, został zniszczony lub nie masz internetu - możesz wykonać zdjęcie i przesłać je do nas na naszym Facebooku.
 • Większość zadań, poza tymi ukrytymi, znajdziesz na specjalnie przygotowanej przez nas mapie.

Kliknij tutaj aby zobaczyć listę odznak i powiązanych z nimi zadań.

Nagrody

Nagrody

Dzięki zaangażowaniu lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych i przede wszystkim firm, udało nam się przygotować dla mieszkańców wiele zadań i jeszcze więcej nagród! Do zdobycia będą vouchery do lokalnych restauracji i na różne usługi, bilety do kina, gadżety, nagrody rzeczowe i inne niespodzianki :). Liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Co musisz wiedzieć o nagrodach?

 • Aby odebrać nagrodę, musisz oddać część zdobytych punktów. Wydawanie punktów na nagrody nie wypływa negatywnie na Twój ranking.
 • Daną nagrodę możesz odebrać tylko jeden raz. Oznacza to, że nie możesz wybrać np. dwóch voucherów do tej samej restauracji.
 • Możesz odebrać tylko jedną nagrodę na 14 dni, dlatego wybieraj mądrze :) Od tej reguły mogą pojawić się wyjątki.
 • Pula nagród będzie rosnąć wraz z trwaniem gry. O nowych nagrodach będziemy informować na naszym Facebooku.
 • Oszukujesz lub łamiesz regulamin, nie będziesz mógł odebrać nagród. To zabawa, nie kombinuj.
 • Zwróć uwagę, kto ufundował nagrodę i doceń zaangażowanie społeczne danej firmy lub organizacji :)

Kliknij tutaj aby zobaczyć listę nagród i ich punktowy koszt.