Gitara Basowa

Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg

Gitara Basowa

Najważniejsze informacje

Organizator Yamaha Szkoła Muzyczna
Miejsce Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 12 lat

Zajęcia Gitara Basowa organizowane są przez Yamaha Szkoła Muzyczna. Odbywają się w Yamaha Szkoła Muzyczna (ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 12 lat).

Informacja od Organizatora

W Szkole Muzycznej YAMAHA w Tarnobrzegu funkcjonują programy nauczania adresowane do młodzieży i dorosłych, opracowane przez wybitnych pedagogów i "czynnych" muzyków z YAMAHA Music Foundation. To Programy PMC (Popular Music Course - Kursy Muzyki Rozrywkowej). Są one skuteczną i elastyczną koncepcją kształcenia nauki gry m.in. na gitarze basowej.

Programy PMC, w ramach Kursów Muzyki Rozrywkowej, dają początkującym muzykom możliwość nauki gry lub śpiewu od podstaw, a muzykom zaawansowanym możliwość podniesienia swoich umiejętności instrumentalnych oraz wokalnych. Programy dają Studentom możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności muzycznych przez okres 3-5 lat. Materiały dydaktyczne złożone z podręczników i akompaniamentów (playbacków) opracowanych w standardzie XG (pliki MIDI), oferują bardzo atrakcyjną i motywującą formę lekcji. Alternatywną formą dostępu do akomponiamentów są płyty CD. Obie formy pod okiem doświadczonego nauczyciela pozwalają na głębokie wniknięcie i zrozumienie treści muzycznej przez ucznia. Akompaniamenty kształcą umiejętność gry zespołowej i przyśpieszają proces nauki. Edukacja przez "mini utwory" daje poczucie sukcesu niemal od pierwszej chwili, co jest niezwykle motywujące na kolejnych etapach nauki. Poza tym, to prawdziwa satysfakcja i radość z grania tak, jakby grało się w prawdziwym zespole. Nauka odbywa się w systemie grupowym oraz indywidualnym.

Uczniowie programów PMS mają dalszą możliwość rozwijania swoich zdolności i umiejętności w zespołach muzycznych lub orkiestrach instrumentalnych.

Więcej informacji na stronie Szkoły Muzycznej Yamaha.