Gitara Klasyczna

Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg

Gitara Klasyczna

Najważniejsze informacje

Organizator Yamaha Szkoła Muzyczna
Miejsce Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 8 lat

Zajęcia Gitara Klasyczna organizowane są przez Yamaha Szkoła Muzyczna. Odbywają się w Yamaha Szkoła Muzyczna (ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 8 lat).

Informacja od Organizatora

"Zabawa na sześciu strunach" - nowoczesny program grupowej nauki gry na gitarze klasycznej dla dzieci od 8. roku życia, młodzieży i dorosłych.

Ludwig van Beethoven po usłyszeniu wybitnego wirtuoza gitary - Mauro Giulianiego, powiedział: "Gitara sama dla siebie jest miniaturową orkiestrą". Ci wszyscy, którzy podzielają zdanie Beethovena dostrzegając jednocześnie w gitarze jej szerokie możliwości, piękno kształtu, wygodę przy graniu, łatwość przenoszenia oraz to, że nadaje się do gry solowej, kameralnej oraz do akompaniamentu mogą skorzystać z oferty Naszej Szkoły - nauki gry na gitarze klasycznej.

Czar i urok tego instrumentu, atrakcyjny program nauczania i profesjonalna kadra sprawią wiele radości z gry na tym instrumencie. Nauka gry solowej, zespołowej, akompaniamentu, improwizacji opiera się na repertuarze zaczerpniętym z muzyki klasycznej, popularnej i jazzowej. Dzięki nauce w Szkole YAMAHA będziecie potrafili wykorzystać gitarę zarówno w repertuarze klasycznym jak i rozrywkowym lub po prostu "przy ognisku".

Więcej informacji na stronie Szkoły Muzycznej Yamaha.