Junior Music Course

Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg

Junior Music Course

Najważniejsze informacje

Organizator Yamaha Szkoła Muzyczna Tarnobrzeg
Miejsce Yamaha Szkoła Muzyczna, ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 4 lat

Zajęcia Junior Music Course organizowane są przez Yamaha Szkoła Muzyczna Tarnobrzeg. Odbywają się w Yamaha Szkoła Muzyczna (ul. Dominikańska 8 (II piętro), Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 4 lat).

Informacja od Organizatora

"Języka uczymy się poprzez mówienie, a muzyki - poprzez śpiewanie". Tym hasłem zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami do uczestnictwa w programie nauczania jedynym w swoim rodzaju. Zajęcia rozwijają elementarne zdolności muzyczne dziecka, uczą świadomego słuchania, śpiewania i grania na instrumentach klawiszowych. Rozwijają nie tylko muzykalność dziecka, ale także jego inteligencję!

Nauka gry na instrumencie rozwija czynność MÓZGU. Uczy MÓZG nowych wzorców i pobudza szerokie obszary kory mózgowej. Poprawia myślenie, rozumowanie i kreatywność.

W tym wieku SŁUCH u dzieci rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie, co jest pomocne w przeprowadzaniu ćwiczeń z zakresu śpiewu sylabami solfeżowymi, ćwiczeń rytmicznych, a także przy słuchaniu muzycznych fantazji, wspieranych muzyką repertuarową. Podczas zajęć dzieci zapoznają się dodatkowo z notacją muzyczną. Instrumenty klawiszowe pełnią rolę narzędzi wspierających kształcenie słuchu. Zajęcia wspomagane są płytami CD, które towarzyszą dzieciom także w domu.

Rodzice to naturalny składnik otoczenia dziecka. Jeśli biorą udział choćby tylko częściowo w pierwszych muzycznych krokach swoich dzieci, świadczy to o tym, jak dużą wagę przykładają do muzycznego rozwoju ich dziecka. Zniesiony zostaje podział między szkołą a domem, a muzykowanie ma swoją kontynuację w domu i staje się codziennością. To jest gwarantem fantastycznych efektów w rozwoju dziecka.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Interpretacja piosenki - nauka śpiewu
zajęcia muzyka gra na instrumencie
Interpretacja piosenki - nauka śpiewu

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej