Kurs języka angielskiego dla dzieci

Ian Boon Talk Easy Centrum Językowe, ul. Sandomierska 2, Tarnobrzeg

Kurs języka angielskiego dla dzieci

Najważniejsze informacje

Organizator Ian Boon Talks Easy Centrum Językowe
Miejsce Ian Boon Talk Easy Centrum Językowe, ul. Sandomierska 2, Tarnobrzeg
Ogarniczenia wiekowe od 3 do 7 lat

Zajęcia Kurs języka angielskiego dla dzieci organizowane są przez Ian Boon Talks Easy Centrum Językowe. Odbywają się w Ian Boon Talk Easy Centrum Językowe (ul. Sandomierska 2, Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci (wiek od 3 do 7 lat).

Informacja od Organizatora

Program kursu języka angielskiego dla dzieci jest zgodny z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i oparty na materiałach wydawnictwa Oxford University Press. Podczas kursu będziemy szkolić wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Przewagą dzieci w nauce języka obcego jest brak nawyków fonetycznych wynikających z języka ojczystego, dzięki czemu są bardziej „otwarte” na przyswajanie poprawnej wymowy danego języka obcego, jak np. języka angielskiego.

Małe grupy (maksymalnie 8 osób), zapewniają wszystkim uczniom uzyskanie indywidualnej pomocy i wsparcia ze strony lektora. Ponadto pomagają zmaksymalizować postępy w nauczaniu, jak i budować pewność siebie w używaniu języka angielskiego w sytuacjach dnia codziennego.

Idea nauczania, którą oferujemy oparta jest na metodzie „nauka przez zabawę”. Wierzymy, iż wczesne spotkanie z językiem obcym przyniesie korzyści oraz efekty w przyszłym życiu Państwa dzieci. Otwartość dziecka w stosunku do nowego języka wynika z ciekawości świata. Poprzez entuzjastyczne nastawienie, naszym celem jest wzbudzenie w dziecku zainteresowania oraz rozwijanie umiejętności poznawczych.

We wczesnym nauczaniu języka obcego istnieje ogromna potrzeba osłuchania dzieci z językiem. Poprzez różnego rodzaju piosenki, bajki, nagrania, gry, interakcje, będziemy uczyć starając się jak najbardziej zbliżyć do sposobu, w jaki dziecko poznaje swój język ojczysty.

Pod koniec kursu uczniowie będą operowali słownictwem takim jak: kolory, zwierzęta, liczby, miesiące, pory roku oraz dni tygodnia, a nabyte umiejętności komunikacyjne, pomogą rozwinąć zainteresowanie w dalszym odkrywaniu nauki języka angielskiego.

Mając w ofercie trzy różne warianty kursu, jesteśmy pewni, że któryś z nich sprosta Waszym oczekiwaniom.

Wykwalifikowani lektorzy dołożą wszelkich starań aby wprowadzić Wasze dzieci w świat języka obcego. Obecność Native Speakera, który dodatkowo jako rodzic ma doświadczenie w wychowaniu dwujęzycznym dzieci, daje nieocenione korzyści w nauce dzieci języka angielskiego. Kontakt z dziećmi odbywa się wyłącznie w języku angielskim.

Po zaliczeniu testu końcowego uczniowie otrzymują certyfikat ukończenia kursu zaliczający dany poziom zaawansowania.

Info: Strona ian Boon Talks Easy Centrum Językowe

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Interpretacja piosenki - nauka śpiewu
zajęcia muzyka gra na instrumencie
Interpretacja piosenki - nauka śpiewu

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej