Miejska Orkiestra Dęta

hala MOSiR, aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg

Miejska Orkiestra Dęta

Najważniejsze informacje

Organizator Tarnobrzeski Dom Kultury
Miejsce sala 123, hala MOSiR, aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg

Zajęcia Miejska Orkiestra Dęta organizowane są przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Odbywają się w hala MOSiR (aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg). Przeznacze są dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Informacja od Organizatora

Uczestnicy – dzieci, młodzież i dorośli – zarówno ci, którzy potrafią grać na instrumentach i zamierzają rozwijać swoje muzyczne pasje (lub zmienić instrument) oraz ci, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z muzyką i podjąć naukę. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanego instruktora, istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu.

Miejska Orkiestra Dęta to zespół o wieloletniej historii, z tradycjami. To grupa utalentowanych i doświadczonych muzyków, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z młodymi, początkującymi członkami. Gra w takiej formacji rozwija umiejętności interpersonalne, pozwala rozwijać talent, otwiera na nowe doświadczenia, kształtuje charakter. Muzyk orkiestrowy zyskuje zatem prestiż i możliwość osobistego rozwoju. Orkiestra występuje podczas wszystkich ważnych uroczystości miejskich, ale także posiada repertuar rozrywkowy, który prezentuje podczas koncertów. Występuje także w innych miejscowościach na zaproszenie organizatorów różnych wydarzeń kulturalnych w regionie i nie tylko.

Mini Cheerleaderki
zajęcia sport gimnastyka
Mini Cheerleaderki
ul. Henryka Sienkiewicza 38A

Zobacz szczegóły

Boks dla dzieci
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla dzieci

Zobacz szczegóły

Boks dla Kobiet
zajęcia sport sztuki walki
Boks dla Kobiet

Zobacz szczegóły

Zespół Wokalny
zajęcia muzyka śpiew
Zespół Wokalny

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej